Sold2022Twee porseleinen schotels beide met floraal decor, China, YTwee porseleinen schotels beide met floraal decor, China, Yongzheng en Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden, beide met floraaldecor. China, QiaTwee porseleinen borden, beide met floraaldecor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Verte deksels, beide met floraal dTwee porseleinen Famille Verte deksels, beide met floraal decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee gehoekte porseleinen kop en schotels met floraal decorTwee gehoekte porseleinen kop en schotels met floraal decor met vogels en insecten, gemerkt met lotus. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Imari kop en schotels met floraal decor opTwee porseleinen Imari kop en schotels met floraal decor op rots. Zeevondst Nanking Cargo Christies 1986. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen schotels met floraal decor. China, QianEen set porseleinen schotels met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden beide met landschaps decor China, QTwee porseleinen borden beide met landschaps decor China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen poppenhuis vaasjes met floraal decor. ChinTwee porseleinen poppenhuis vaasjes met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen poppenhuis vaasjes met floraal decor. ChinTwee porseleinen poppenhuis vaasjes met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met lotusblad verdeling met floraaTwee porseleinen bordjes met lotusblad verdeling met floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor bij rots en hek.Twee porseleinen borden met floraal decor bij rots en hek. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor afgewisseld doorTwee porseleinen borden met floraal decor afgewisseld door rivierlandschap perken. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen geribde borden met floraaldecor, met zegelTwee porseleinen geribde borden met floraaldecor, met zegelmerk gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Ming kommen met floraal decor. ZeevondstenTwee porseleinen Ming kommen met floraal decor. Zeevondsten Hatcher Christies 1984. China, 17e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met treurwilg decor en floraal decTwee porseleinen bordjes met treurwilg decor en floraal decor met vogels. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met verfijnd floraal decor, achterTwee porseleinen bordjes met verfijnd floraal decor, achterzijde met 4-karaktermerk gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje metTwee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje met perken met floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor en met rozet in dTwee porseleinen borden met floraal decor en met rozet in de midden, achterzijde met tao•stisch merk (2x vissen). China Kangxi..See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met floraal decor en zeemleer kleuTwee porseleinen bordjes met floraal decor en zeemleer kleurige achterzijde. Met lingzhy gemerkt. China Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen gecontourneerde bordjes met lotus vakverdeTwee porseleinen gecontourneerde bordjes met lotus vakverdeling met floraal decor. Met bloem gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen kommen met goud floraal decor in de randenTwee porseleinen kommen met goud floraal decor in de randen en grisaille landschaps decoratie. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden, een met cachepot op rots decor, deTwee porseleinen borden, een met cachepot op rots decor, de ander met enkel floraaldecor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met een scroll decor waarin floraalTwee porseleinen borden met een scroll decor waarin floraal decor op rots bij hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecorTwee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecor en Shou karakters, de ander met antiquiteiten decor. China, 19e eeu.See Sold Price
BonhamsEpée ottomane yataghan en acier et argent, Turquie et France pour la poignée, XVIII-XI...€60
370 Lots AwayThe Benefit Shop Foundation Inc.Vntg Limoges Victorian Female Figure Trinket Box$15(3 bids)
May 30Mynt AuctionsBilly Crystal & Meg Ryan Signed When Harry Met Sally Framed Display Beckett COA$10
93 Lots AwayDOYLE Auctioneers & AppraisersStaffordshire Figure of a Leopard Samuel Alcock & Co., mid 19th century$150
May 30Pandora AuctionsAntique ca. 1920s Chinese / Tibetan Shanxi Porcelain & Silvered Metal Monkey Opium Pipe$25(1 bid)
Jun 02South Jersey Auction by Babington Auction Inc92 Piece of Noritake dinnerware set with silver trim$25
May 30Pandora AuctionsAntique ca. 1900 Ornate Chinese Sterling Silver Compact /w Inscription "Long Life"$75
673 Lots AwayThe Benefit Shop Foundation Inc.12 Vntg Ceramic & Porcelain Tableware England Italy+$1(1 bid)