Sold2022Twee porseleinen Imari borden met floraal decor. Japan, 18eTwee porseleinen Imari borden met floraal decor. Japan, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Imari borden met cachepot decoratie. JapanTwee porseleinen Imari borden met cachepot decoratie. Japan, 18e eeuwSee Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor bij rots en hek.Twee porseleinen borden met floraal decor bij rots en hek. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor en met rozet in dTwee porseleinen borden met floraal decor en met rozet in de midden, achterzijde met tao•stisch merk (2x vissen). China Kangxi..See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor afgewisseld doorTwee porseleinen borden met floraal decor afgewisseld door rivierlandschap perken. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeEen set porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen geribde borden met floraaldecor, met zegelTwee porseleinen geribde borden met floraaldecor, met zegelmerk gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden, beide met floraaldecor. China, QiaTwee porseleinen borden, beide met floraaldecor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een set van zes porseleinen borden met floraal decor. ChinaEen set van zes porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 3 porseleinen borden met floraal decor. China,Een set van 3 porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee aardewerk borden met floraal decor. Delft,Een lot van twee aardewerk borden met floraal decor. Delft, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Imari kop en schotels met floraal decor opTwee porseleinen Imari kop en schotels met floraal decor op rots. Zeevondst Nanking Cargo Christies 1986. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor.Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met een scroll decor waarin floraalTwee porseleinen borden met een scroll decor waarin floraal decor op rots bij hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen deksel terrine Imari en Famille Verte met fEen porseleinen deksel terrine Imari en Famille Verte met floraal decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden, een met cachepot op rots decor, deTwee porseleinen borden, een met cachepot op rots decor, de ander met enkel floraaldecor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een stel porseleinen Imari dekselvazen met floraaldecor inEen stel porseleinen Imari dekselvazen met floraaldecor in perken, met leeuwtjes op de deksels. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen deksels, 1x Imari met figuur als greep enTwee porseleinen deksels, 1x Imari met figuur als greep en 1x 6kantig. Japan, 18e en 19e eeuw. .See Sold Price
Sold2022Een set van vier porseleinen borden met floraal decor. ChinEen set van vier porseleinen borden met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een lot porseleinen borden met floraal decor. China, QianglEen lot porseleinen borden met floraal decor. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen borden met floraal decor. China, QianglEen set porseleinen borden met floraal decor. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een set van drie porseleinen borden met floraal decor. ChinEen set van drie porseleinen borden met floraal decor. China Qianglong.See Sold Price
Sold2022Drie porseleinen diepe borden met floraal decor. China, YonDrie porseleinen diepe borden met floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met floraal decor en zeemleer kleuTwee porseleinen bordjes met floraal decor en zeemleer kleurige achterzijde. Met lingzhy gemerkt. China Kangxi.See Sold Price
Jun 16Maison Jules VeilinghuisCollection of porcelain, porcelain hand-painted coupe on bronze feet marked Mark Query - Lion &€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA five-piece Delft blue-and-white cabinet set with a landscape and floral decoration, 18th/19th€300
2 days LeftCambi Casa D'AstePair of Arita porcelain vases with Imari decoration, Japan, early 18th century€300
2 days LeftAkiba GalleriesA large Japanese Imari Glazed Porcelain Jardiniere/Hibachi Planter$150(5 bids)
Jun 16SJ AuctioneersTin Litho Friction Toy Circus Jeep With Box 1950's - Made in Japan EXELO? RARE FIND$240(1 bid)
Jun 16SJ AuctioneersMarx Tin Litho Wind Up Amos N Andy Fresh Air Taxis Vehicle Made in Japan Works!$240
Jun 16SJ AuctioneersYONEZAWA TIN FIRE TRUCK VEHICLE WITH BOX BUMP N GO MARVELOUS FIRE ENGINE Made In JAPAN$90