Sold2022Twee kleine porseleinen bordjes met hanen decor. China, YonTwee kleine porseleinen bordjes met hanen decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met rivierlandschap decor. China,Twee porseleinen bordjes met rivierlandschap decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen bordjes met 4-hanen decor. China, YongzEen set porseleinen bordjes met 4-hanen decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met lotusblad verdeling met floraaTwee porseleinen bordjes met lotusblad verdeling met floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met bamboe oprots decor, capucijneTwee porseleinen bordjes met bamboe oprots decor, capucijner achterzijde. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee geribde porseleinen bordjes met antiquiteiten decor, mTwee geribde porseleinen bordjes met antiquiteiten decor, met zegel gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met treurwilg decor en floraal decTwee porseleinen bordjes met treurwilg decor en floraal decor met vogels. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met verfijnd floraal decor, achterTwee porseleinen bordjes met verfijnd floraal decor, achterzijde met 4-karaktermerk gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje metTwee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje met perken met floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met floraal decor en zeemleer kleuTwee porseleinen bordjes met floraal decor en zeemleer kleurige achterzijde. Met lingzhy gemerkt. China Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee diverse porseleinen bordjes met landschap en theeritueTwee diverse porseleinen bordjes met landschap en theeritueel decor en landschap met brug. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen gecontourneerde bordjes met lotus vakverdeTwee porseleinen gecontourneerde bordjes met lotus vakverdeling met floraal decor. Met bloem gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met rivier landschap decor met tweTwee porseleinen bordjes met rivier landschap decor met twee figuren op de voorgrond. China Qianlong.See Sold Price
Sold2022Zes porseleinen bordjes met floraal decor. China, YongzhengZes porseleinen bordjes met floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen balustervazen met kanton decorEen set van twee porseleinen balustervazen met kanton decor. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Drie porseleinen diepe borden met floraal decor. China, YonDrie porseleinen diepe borden met floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen schotels beide met floraal decor, China, YTwee porseleinen schotels beide met floraal decor, China, Yongzheng en Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden beide met landschaps decor China, QTwee porseleinen borden beide met landschaps decor China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen poppenhuis vaasjes met floraal decor. ChinTwee porseleinen poppenhuis vaasjes met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen poppenhuis vaasjes met floraal decor. ChinTwee porseleinen poppenhuis vaasjes met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Drie porseleinen bordjes met kraanvogel bij lotusbloem decoDrie porseleinen bordjes met kraanvogel bij lotusbloem decor. China Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met verfijnde florale decoratie. CTwee porseleinen bordjes met verfijnde florale decoratie. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen kommetjes met powderblue met goud exterieuTwee porseleinen kommetjes met powderblue met goud exterieur decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Verte deksels, beide met floraal dTwee porseleinen Famille Verte deksels, beide met floraal decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
6 days LeftEthnika Home Decor & AntiquesLarge Chinese Tang Dynasty Style Horse 37" In. High - Tang Horse$400
21 hrs LeftSouth Jersey Auction by Babington Auction IncMahogany & inlaid Asain 2pc China Cabinet$100
21 hrs LeftSouth Jersey Auction by Babington Auction Inc92 Piece of Noritake dinnerware set with silver trim$25
690 Lots AwayMynt AuctionsGEORGE BURNS PAIR OF 19C CHINESE GREEN GLAZED POTTERY FIGURES OF PARROTS$10
6 days LeftEthnika Home Decor & Antiques19th Century Museum Piece German Franz Anton Mehlem Floor Lamp 75" H$900
6 days LeftEthnika Home Decor & AntiquesChinoiserie Porcelain Famille Rose Style Vase 19" In. High$100(1 bid)
6 days LeftEthnika Home Decor & AntiquesChinese or Korean Blue and White Porcelain Dragon Vase 20" In. High$300