Sold2022Een porseleinen roombordje met zilveren grepen en zilverenEen porseleinen roombordje met zilveren grepen en zilveren voet. China, Qianlong, zilvermonturen 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een gehoekt porseleinen schoudervaasje met landschapdecorEen gehoekt porseleinen schoudervaasje met landschapdecor en zilveren dopmonturen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theebus en dekselpotje met floraal decor. CEen porseleinen theebus en dekselpotje met floraal decor. China, 18e eeuw. De theebus gemonteerd met zilveren deksel.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, mEen porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, met zilveren beugel, gemerkt Chenghua. China, Kangxi. Zilveren beugel, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen presenteerschaaltje China, Kangxi (1662-172Een porseleinen presenteerschaaltje China, Kangxi (1662-1722) met een zilveren greep (zilver 19e eeuw)See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met pagode en pijnboom decor. ChinaEen porseleinen schotel met pagode en pijnboom decor. China Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met pioenroos en bamboe decor. ChinEen porseleinen schotel met pioenroos en bamboe decor. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decEen porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decoratie. China, Republiekperiode.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theepot met floraal-, landschap-, en tao•stEen porseleinen theepot met floraal-, landschap-, en tao•stische symbolen decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de dekseEen porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de deksel een foo hond. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gelobd bordje met kylin-en-phoenix decor (YEen porseleinen gelobd bordje met kylin-en-phoenix decor (Yin Yang) met bloem gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en florEen porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en floraal decor, Jade gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gelobd bord met floraal decor en insecten,Een porseleinen gelobd bord met floraal decor en insecten, achterzijde met bloem gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen borden met melk en bloed decorEen set van twee porseleinen borden met melk en bloed decor figuren in landschappen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde enEen porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde en met tekst op de bodem: H.J. van Speijk, 5 februari 1831 (of toch liever niet de lucht in), China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen kop en schotel met floraal decor. China, QiEen porseleinen kop en schotel met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gehoekte kop en schotel met vakverdeling meEen porseleinen gehoekte kop en schotel met vakverdeling met lange lijs bij hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen kop en schotels met klapmuts vormige koEen set porseleinen kop en schotels met klapmuts vormige kopjes. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van drie porseleinen bordjes met lange lijzen en diEen set van drie porseleinen bordjes met lange lijzen en dienaar-bij-hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord melk-en-bloed met lange lijzen in landEen porseleinen bord melk-en-bloed met lange lijzen in landschap-met-hek decor. China, Yongzheng. .See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose dekselpot en dekselvaas met fEen porseleinen Famille Rose dekselpot en dekselvaas met floraal decor. China, midden 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen 8-kantige diepe schotel met landschapsdecorEen porseleinen 8-kantige diepe schotel met landschapsdecor met pagode en pijnboom. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor.Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een st van vijf porseleinen kop en schotel met verguld decEen st van vijf porseleinen kop en schotel met verguld decor. KPM, circa 1900.See Sold Price
5 days LeftAUTOMOBILIA LADENBURG AUCTIONMERCEDES BENZ racing poster (small-format DinA4), "En weer behaalt Mercedes-Benz met de Zilveren€100
6 days LeftAuction Plus, Inc.Large 19th C. KPM 'Een Tegel Met Voorstelling Van Ruth' Porcelain Plaque Signed By R Dittrich$8,000
BonhamsKOLBE (PETER) Naaukeurige en uitvoerige beschryving van de Kaap de Goede Hoop... Waar by nog kom...£400
6 days LeftArt Legacy AuctionsAnton Mauve original oil on canvas Artist: Anton Mauve (1838-1888)$3,900
Featured3 days LeftJasper521669-1685 NETHERLANDS HISTORY 7 VOLUMES ILLUSTRATED antique FOLIO VELLUM BOUND$1,500
Featured2 days LeftJasper52Dutch Oil Painting Walter Suskind Draw Bridge Misty Summer Morning In Amsterdam$1,900
2 days LeftRago Arts and Auction CenterRufino Tamayo, Cabeza en violeta (from the Rufino Tamayo 16 Aguafuertes 1976 portfolio)$450(4 bids)
10 hrs LeftKCM GalleriesRare 1963 Pablo Picasso Pochoir "The Lovers" Limited Bleus en Barcelone$2,800
Jun 15Hess Fine AuctionsHammerman Bros. Over 1ctw Diamond 18k Gold En Tremblant Rose Signed Numbered Clip – Opens & Closes$70(5 bids)
Jun 14DuMouchellesBook - Cadillac Hotel (Detroit, Michigan) Multi Signed Autograph Book "Prominent Guests I Have Met"$2,000
2 days LeftDOYLE Auctioneers & AppraisersRégence Bronze Mounted Kingwood Inlaid Commode en Tombeau 18th Century$1,500
Jun 11BonhamsSTATUETTE DE TARA VERTE EN ALLIAGE DE CUIVRE DORÉ DYNASTIE MING, MARQUE À SIX CARACT&#...€120,000
Jun 11BonhamsSTATUETTE D'USHNISHAVIJAYA EN ARGENT PARTIELLEMENT DORÉ ET ALLIAGE DE CUIVRE DORÉ TIBE...€480,000
Jun 15Hess Fine AuctionsTiffany Co Diamond Ruby Sapphire Emerald En Tremblant 18k Gold Sheaf of Wheat Floral Midcent Brooch$80(3 bids)
5 days LeftMerrill's Auctioneers and AppraisersSir William Hamilton (EN 1731-1803) Two Engravings$400
2 days LeftRago Arts and Auction CenterRufino Tamayo, Hombre en la ventana (from the Rufino Tamayo 15 aguafuertes 1980 portfolio)$1,600
4 days LeftBonhamsPIERRE ET GILLES (Nés en 1950; 1953) Le garçon dans la prairie, Frédéric 1998€12,000
Featured4 days LeftPiguet Hôtel des VentesGiacometti (1902-1985), Lampadaire modèle figure dit aussi Tête de femme , sculpture en bronze,CHF 200,000
Jun 11BonhamsSTATUETTE DE VAJRAPANI EN LAITON AVEC INCRUSTATION D'ARGENT TIBET CENTRAL, XIE/XIIE SIÈCLE€480,000