Sold2022Een porseleinen figuur van een moeder met kind, gemerkt LlaEen porseleinen figuur van een moeder met kind, gemerkt Lladro. Spanje, eind 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwEen porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwe achtergrond, met deksel. Gemerkt met 4-karakterteken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, mEen porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, met zilveren beugel, gemerkt Chenghua. China, Kangxi. Zilveren beugel, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famile Rose brushpot met decor van vogels oEen porseleinen Famile Rose brushpot met decor van vogels op een tak, gemerkt Qianglong. China, midden 20 eeuw.See Sold Price
Sold2022Een spekstenen figuur van een hovelinge met lamp. China, 2Een spekstenen figuur van een hovelinge met lamp. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen groep met musicerende puti, gemerkt Royal VEen porseleinen groep met musicerende puti, gemerkt Royal Vienna. Circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met floraal decor gemerkt met tao•sEen porseleinen schotel met floraal decor gemerkt met tao•stisch symbool. China Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogelEen porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogel met impressiemerken aan onderzijde. China, 19e eeuwSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen figuur voostellende Vulcanus, gemerkt MeissEen porseleinen figuur voostellende Vulcanus, gemerkt Meissen. Duitsland, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal in vakverdeling, gemEen porseleinen dekselvaas met floraal in vakverdeling, gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen balustervazen met drakendecor, gemerktEen set porseleinen balustervazen met drakendecor, gemerkt Kangxi. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gEen porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gemerkt met zegelmerk. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor in vakverdeling, gemEen porseleinen bord met floraal decor in vakverdeling, gemerkt Kangxi. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perEen porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perken. Gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en florEen porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en floraal decor, Jade gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin.Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met decoratie van twee phoenixen met SEen porseleinen bord met decoratie van twee phoenixen met Shou teken in het midden. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen diep bordje met floraal decor, waartussen iEen porseleinen diep bordje met floraal decor, waartussen insecten. Met zegelmerk gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gelobd bordje met kylin-en-phoenix decor (YEen porseleinen gelobd bordje met kylin-en-phoenix decor (Yin Yang) met bloem gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gelobd bord met floraal decor en insecten,Een porseleinen gelobd bord met floraal decor en insecten, achterzijde met bloem gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set van vier porseleinen borden met floraal decor. ChinEen set van vier porseleinen borden met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen borden met melk en bloed decorEen set van twee porseleinen borden met melk en bloed decor figuren in landschappen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een set van zes porseleinen borden met floraal decor. ChinaEen set van zes porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van drie porseleinen gemberpotten met double happinEen set van drie porseleinen gemberpotten met double happiness symbool. China, circa 1900.See Sold Price
Jun 16Maison Jules VeilinghuisCollection of porcelain, porcelain hand-painted coupe on bronze feet marked Mark Query - Lion &€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA French three-piece mantelpiece with mantel clock in gilt bronze decorated with young girl and€400
Jun 16Maison Jules VeilinghuisLarge Italian majolica lidded vase with medallion of madonna and child on a blue fond decorated with€200
3 days LeftAuction Plus, Inc.Large 19th C. KPM 'Een Tegel Met Voorstelling Van Ruth' Porcelain Plaque Signed By R Dittrich$8,000
Jun 16Maison Jules VeilinghuisFélicien ROPS (1833-1898), colour set ‘Confidence’ after a drawing by Rops in 1912, with stamp€800
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA large neoclassical patinated bronze pedestal with bronze vase with winding handles and a€1,000
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA devotional statue in ivory depicting the crowned Mary with the crowned Child Jesus next to her,€400
Jun 16Maison Jules VeilinghuisCarl Theodor WEGENER (1862-1935), bronze sculpture of a fencer, signed and dated 1920€140
4 days LeftPotter & Potter AuctionsBEKKER, Balthasar. De Betovelde Weereld, zynde een Grondig ...$150(1 bid)
BonhamsKOLBE (PETER) Naaukeurige en uitvoerige beschryving van de Kaap de Goede Hoop... Waar by nog kom...£400
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA 20th century 3-piece Italian imperial gilt bronze and white marble fireplace garniture, decorated€400
Jun 16Maison Jules VeilinghuisEastern European school, 17th century, oil on canvas Madonna with child€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisJames THIRIAR (1889-1965), 4 watercolours depicting historical scenes, signed€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisLarge wooden saint statue with traces of original polychromy, Spanish, 18th century€600
Jun 16Maison Jules VeilinghuisDutch two-door display cabinet with marquetry decoration of flowers and leaves, 18th century€800
Jun 19Flanders AuctionsAn exceptionally made wood Architectural model of the old 'Castle Of Ingelmunster' and the€1,600
3 days LeftAUTOMOBILIA LADENBURG AUCTIONMERCEDES BENZ racing poster (small-format DinA4), "En weer behaalt Mercedes-Benz met de Zilveren€100
Jun 16Maison Jules VeilinghuisHenry VAN DE VELDE (1863-1957), train folding chair made of mahogany, red velvet and metal with wall€200
Jun 23Schilb Antiquarian Rare Books1786 Voyages James Cook New Zealand Tahiti Palestine Palmyra Temple SYRIA 4v$110(6 bids)