Sold2022Een porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwEen porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwe achtergrond, met deksel. Gemerkt met 4-karakterteken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theepot voorzien van Romance of the WesternEen porseleinen theepot voorzien van Romance of the Western Chamber decor China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theepot voorzien van floraal decor China, QEen porseleinen theepot voorzien van floraal decor China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famile Rose brushpot met decor van vogels oEen porseleinen Famile Rose brushpot met decor van vogels op een tak, gemerkt Qianglong. China, midden 20 eeuw.See Sold Price
Sold2022Een ingelijst porseleinen bord fragment van zeevondst The WEen ingelijst porseleinen bord fragment van zeevondst The Wanli Shipwrech 1620 met rivierlandschap met gans op rots decor.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde enEen porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde en met tekst op de bodem: H.J. van Speijk, 5 februari 1831 (of toch liever niet de lucht in), China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen groep van vier figuren bij een kampvuur peEen porseleinen groep van vier figuren bij een kampvuur personificatie van de winter. Dresden, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen figuurtje van een spelend kindje. Bing & GrEen porseleinen figuurtje van een spelend kindje. Bing & Gr¿ndahl (B&G), Copenhagen.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen figuur van een moeder met kind, gemerkt LlaEen porseleinen figuur van een moeder met kind, gemerkt Lladro. Spanje, eind 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decEen porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decoratie. China, Republiekperiode.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, mEen porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, met zilveren beugel, gemerkt Chenghua. China, Kangxi. Zilveren beugel, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin.Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een ingelijst porseleinen bord fragment van zeevondst The WEen ingelijst porseleinen bord fragment van zeevondst The Wanli Shipwrech 1620 met floraal decor waartussen vogels.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met decoratie van twee phoenixen met SEen porseleinen bord met decoratie van twee phoenixen met Shou teken in het midden. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een stenen figuur van wijsgeer op een buffel op houten baseEen stenen figuur van wijsgeer op een buffel op houten basement.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gEen porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gemerkt met zegelmerk. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perEen porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perken. Gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een 'kraak' porseleinen klapmutskom met vogel op rots decorEen 'kraak' porseleinen klapmutskom met vogel op rots decor. China, Wanli ca. 1620.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schoudervaas met prunus decoratie op blauweEen porseleinen schoudervaas met prunus decoratie op blauwe achtergrond. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor op rots. China, QianEen porseleinen bord met floraal decor op rots. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor op rots. China, QianEen porseleinen bord met floraal decor op rots. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogelEen porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogel met impressiemerken aan onderzijde. China, 19e eeuwSee Sold Price
Sold2022Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor.Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van vier porseleinen borden met floraal decor. ChinEen set van vier porseleinen borden met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Jun 16Maison Jules VeilinghuisCollection of porcelain, porcelain hand-painted coupe on bronze feet marked Mark Query - Lion &€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisJan Frans DE BOEVER (1872-1949), oil on plywood panel of a young woman, signed, 1930s€500
Jun 16Maison Jules VeilinghuisPrayer book Antwerp 1904 with tortoiseshell and silver inlays, with gilt borders€200
Jun 16Maison Jules VeilinghuisAuguste CORKOLE (1822-1875), oil on canvas Portrait of a boy, signed and dated 1875€700
Jun 16Maison Jules VeilinghuisBronze sculpture of a kneeling man on a marble plinth, signed J. Canne€200
Jun 16Maison Jules VeilinghuisAntique brown patinated and gilt bronze statue of a resting warlord on marble plinth€800
Jun 16Maison Jules VeilinghuisJohann Georg DANNINGER (act.1784-1848), Austrian Empire gilt bronze statue of a Greek Goddess on€800
Jun 16Maison Jules VeilinghuisLarge fire-gilt bronze sculpture of a young woman with 4 children on white marble plinth, after€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisDimitri CHIPARUS (1886-1947), bronze sculpture of a dancer, signed, posthumous edition€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisLarge Italian majolica lidded vase with medallion of madonna and child on a blue fond decorated with€200
Jun 16Maison Jules VeilinghuisPair of figural candlesticks, partly gilt and dark patinated bronze with fluted columnar base,€800
Jun 16Maison Jules VeilinghuisPair of ormolu Roccoco candlesticks with arms shaped like swaying flower stems with a flower as€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA large 19th-century French ormolu mantle clock surmounted by a cherub, decorated with satyr,€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA devotional statue in ivory depicting the crowned Mary with the crowned Child Jesus next to her,€400
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA large neoclassical patinated bronze pedestal with bronze vase with winding handles and a€1,000
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA French three-piece mantelpiece with mantel clock in gilt bronze decorated with young girl and€400
Jun 16Maison Jules VeilinghuisLarge vase in blue Sevres style porcelain with medallion of flowers and gilded handles shaped like€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisCarl Theodor WEGENER (1862-1935), bronze sculpture of a fencer, signed and dated 1920€140
Jun 16Maison Jules VeilinghuisMarble and alabaster bust of a young girl, Italian, signed Prof Bessi, circa 1930s€200
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA baroque-style gilt wood mirror decorated with a cherub and floral design€300