Piano in scagliola con stemma centrale, sec.XVIII
cm. 186x102, restauri
cm. 186x102, restauri
- 26% up to €100.00
- 26% up to €100,000.00
- 26% above €100,000.00
Estimate €3,000 - €3,400
Item located in Genoa, itSee Policy for Shipping