Christian BARBANÇON (1940-1993) "Composition fond
Christian BARBANÇON (1940-1993)
"Composition fond marron"
Huile sur toile, signée en bas à droite
55 x 46 cm
"Composition fond marron"
55 x 46 cm
- 26%
Estimate €500 - €600
Item located in Brussels, beSee Policy for Shipping