[indonésie] Album De Batik. - Mar 25, 2017 | Alain & Evelyne Morel De Westgaver In Belgium

[INDONÉSIE] ALBUM de batik.

item-51233652=1
[INDONÉSIE] ALBUM de batik.
[INDONÉSIE] ALBUM de batik.

[INDONÉSIE] ALBUM de batik.

In-4 à l'italienne, dos percaline prune, plats en tissu.
42 planches d'échantillons de batik mesurant chacun 25 x 26 cm, appliqués sur papier.

JOINT:

- NEDERLANDS-INDISCH LANDBOUW-SYNDICAAT - Congres en tentoonstelling ten dienste van de bereiding van vezelstoffen, te houden in de maanden juli en augustus 1911 te Soerabaia (Java Ned.-Indië). S.l., E. Fuhri, 1911. Fascicule grand in-8, reliure en Batik.

Ensemble 2 volumes.

  • 25%

[INDONÉSIE] ALBUM de batik.

Estimate €60 - €80
Starting Price €48

Item located in Bruxelles, be

Alain & Evelyne Morel de Westgaver

Bruxelles, Belgium140 Followers