Fabrizio Clerici (1913-1993), 'Luce Difusa', gesigneerd
Fabrizio Clerici (1913-1993), 'Luce Difusa', gesigneerd r.o. en gedateerd '75, paneel, afm. 40 x 70 cm. Met certificaat.
- 30%
Estimate €2,000 - €3,000
Item located in Middelburg, nlSee Policy for Shipping