Lucie Van Dam Van Isselt (1871-1949), 'kreeft En - Dec 08, 2016 | Zeeuws Veilinghuis In Netherlands

Lucie van Dam van Isselt (1871-1949), 'Kreeft en

item-49457655=1
Lucie van Dam van Isselt (1871-1949), 'Kreeft en citroen', gesigneerd r.o., paneel, afm. 28 x 52 cm.
  • 30%

Estimate €300 - €600
Starting Price €300

Item located in Middelburg, nl

Zeeuws Veilinghuis

Zeeuws Veilinghuis

Middelburg, Netherlands230 Followers