Jan Adam Zandleven (1868-1923), 'Bomen', gesigneerd
Jan Adam Zandleven (1868-1923), 'Bomen', gesigneerd l.o. en gedateerd 1907, marouflé, afm. 33 x 48 cm.
- 30%
Estimate €400 - €500
Item located in Middelburg, nlSee Policy for Shipping