Jan Adam Zandleven (1868-1923), 'bomen', Gesigneerd - Dec 08, 2016 | Zeeuws Veilinghuis In Netherlands

Jan Adam Zandleven (1868-1923), 'Bomen', gesigneerd

item-49457632=1
Jan Adam Zandleven (1868-1923), 'Bomen', gesigneerd l.o. en gedateerd 1907, marouflé, afm. 33 x 48 cm.
  • 30%

Estimate €400 - €500
Starting Price €400

Item located in Middelburg, nl

Zeeuws Veilinghuis

Zeeuws Veilinghuis

Middelburg, Netherlands229 Followers