Zilveren nootmuskaatrasp. Hollands gekeurd,
View More Items in CollectiblesRelated Collectibles
More Items in Collectibles
Zilveren nootmuskaatrasp. Hollands gekeurd, Biedermeier, 19e eeuw. H. 6,5 cm.
- 30%
Estimate €200 - €300
Item located in Middelburg, nlSee Policy for Shipping