KORDI Persien, 1. Drittel 20. Jh. 204 x 145 cm.
KORDI Persien, 1. Drittel 20. Jh. 204 x 145 cm. Gebrauchsspuren.
- 28%
Estimate €100 - €110
Item located in Düsseldorf, deSee Policy for Shipping