Nain de jardin en plâtre patiné, fin du 19e siècle
Accidents et manques aux mains.
Tuindwerg in gepatineerd gips, eind 19e eeuw. Ongelukjes en ontbrekende handen.
H.74 cm
H.74 cm
- 28% up to €40,000.00
- 27% up to €800,000.00
- 21% above €800,000.00
Estimate €400 - €600
Item located in Brussels, Chaussée de Charleroi, beSee Policy for Shipping