Henri Montassier (1880 - 1946)
Al pozzo
olio su legno, cm 46 x 55Firmato in basso a destra: Henri Montassier
- 25% up to €100,000.00
- 13% above €100,000.00
Estimate €500 - €600
Item located in Rome, itSee Policy for Shipping