Een zes persoons koffie servies gedecoreerd met diverse lan
View More Items in CollectiblesRelated Collectibles
More Items in Collectibles
Een zes persoons koffie servies gedecoreerd met diverse landschappen, gemerkt Steany. Frankrijk, 20e eeuw.
- 32% up to €100,000.00
- 32% up to €1,000,000,000.00
- 32% above €1,000,000,000.00
Estimate €500 - €700
Item located in Sprundel, Noord Brabant, nlSee Policy for Shipping