Een groen geglazuurde penselenhouder gedecoreerd met divers
View More Items in CollectiblesRelated Collectibles
More Items in Collectibles
Een groen geglazuurde penselenhouder gedecoreerd met diverse kalligrafie figuren en Chinese tekens, gemerkt aan onderzijde. China, begin 20e eeuw.
- 32% up to €100,000.00
- 32% up to €1,000,000,000.00
- 32% above €1,000,000,000.00
Estimate €200 - €300
Item located in Sprundel, Noord Brabant, nlSee Policy for Shipping