Mikhail LARIONOV (1881-1964)
Composition rayonniste
Aquarelle sur papier, signée en bas à droite M.L
28,2 x 20,2 cm
28,2 x 20,2 cm
- 29%
Mikhail LARIONOV (1881-1964)
Estimate €500 - €700
Item located in Brussels, BELGIUM, beSee Policy for Shipping