Mikhail Larionov (1881-1964) - Jun 11, 2022 | Louiza Auktion & Associates In Belgium

Mikhail LARIONOV (1881-1964)

item-129116609=1
Mikhail LARIONOV (1881-1964)
Mikhail LARIONOV (1881-1964)
Composition rayonniste

Aquarelle sur papier, signée en bas à droite M.L

28,2 x 20,2 cm
  • 29%

Mikhail LARIONOV (1881-1964)

Estimate €500 - €700
Starting Price €240

Item located in Brussels, BELGIUM, be

Louiza Auktion & Associates

Louiza Auktion & Associates

Brussels, Belgium844 Followers