Sold2023Martha Zuik - S. E. En Eq.Lot 117 Martha Zuik Argentinian (b. 1940) S. E. En Eq. (1979) gouache, pastel, and ink on paper signed lower right sight: 13 x 18 inches frame dimensions: 19 x 24 x 1 inches, wood frame with glazing PSee Sold Price
Sold2023Martha Zuik - Formas en EquilibrioLot 129 Martha Zuik Argentinian (b. 1940) Formas en Equilibrio (1979) intaglio signed lower right, editioned 3/20 plate: 9 1/2 x 12 inches frame dimensions: 19 7/8 x 22 5/8 x 1 inches, wood frame withSee Sold Price
Sold2018Martha Zuik. "Pescando," oil on canvas(Argentinian, b. 1940). 2013, "Fish," signed and dated lr, 15 3/4 x 25 in., framed.See Sold Price
Sold2021MARTHA E. MOORE Signed Oil on CanvasMARTHA E. MOORE Signed Oil on Canvas, signature to lower right reads ‘Martha E. Moore Burnett’, verso reads ‘Martha E. Moore artist awarded the popular vote prize Nov. 1948 at national arts clubSee Sold Price
Sold2020Martha E. KOENIC: Brooklyn Bridge - WatercolorMartha E. Koenic watercolor "Exit from Brooklyn". [Art: 13 1/2 x 10 inches; Frame: 19 3/4 x 15 3/4 inches].See Sold Price
Sold2024Martha Zuik - Panorama a Través del Vidrio ILot 254 Martha Zuik Argentinian (b. 1940) Panorama a Través del Vidrio I (1978) pastel and spray paint on paper sight: 14 1/4 x 21 1/4 inches frame dimensions: 19 1/2 x 26 3/4 x 1 1/8 inches, wooSee Sold Price
Sold2023SIGNED "STEVE WOZNIAK" BY MARTHA E. KENDALL"Steve Wozniak Inventor of the Apple Computer". Signed by Steve Wozniak on title page. Second Edition, published in 2000 by Highland Publishing Group. ISBN: 0-945783-08-6 Dimensions: H 8.25" x W 5.5"See Sold Price
Sold2022Herend, Een servies met koffietassen en onderbordjes bestaande uit 72 delen. Hand-painted. (D:25,5Herend, a large dinner service with coffee cups and saucers. Made of porcelain with hand-painted decors of birds and insects. All pieces are marked on the base. 72 pieces.See Sold Price
Sold2022Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor.Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decEen porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decoratie. China, Republiekperiode.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen borden met melk en bloed decorEen set van twee porseleinen borden met melk en bloed decor figuren in landschappen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theepot met floraal-, landschap-, en tao•stEen porseleinen theepot met floraal-, landschap-, en tao•stische symbolen decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en florEen porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en floraal decor, Jade gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken enEen grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken en Chinese tekens. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Commelin, Caspar Beschryvinge van Amsterdam / zynde een naukeurige verhandelinge van desselfs eersteNiederlande Commelin, Caspar Beschryvinge van Amsterdam / zynde een naukeurige verhandelinge van desselfs eerste oorspronk uyt den huyse der Heeren van Amstel en Amstellant / Haar vergrooting, Rykdom,See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de dekseEen porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de deksel een foo hond. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een kris met rijkbewerkt benen heft en houten schede. IndonEen kris met rijkbewerkt benen heft en houten schede. Indonesi‘, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met pagode en pijnboom decor. ChinaEen porseleinen schotel met pagode en pijnboom decor. China Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord melk-en-bloed met lange lijzen in landEen porseleinen bord melk-en-bloed met lange lijzen in landschap-met-hek decor. China, Yongzheng. .See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen wierook brander op sokkel gedecoreerd met figurEen bronzen wierook brander op sokkel gedecoreerd met figuren in het centrum en adelaar op deksel. Japan, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde enEen porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde en met tekst op de bodem: H.J. van Speijk, 5 februari 1831 (of toch liever niet de lucht in), China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theebus en dekselpotje met floraal decor. CEen porseleinen theebus en dekselpotje met floraal decor. China, 18e eeuw. De theebus gemonteerd met zilveren deksel.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein met Famile Rose en Kanton decor. CEen lot divers porselein met Famile Rose en Kanton decor. China, 18e/19e eeuw.See Sold Price
Jun 12Quittenbaum Kunstauktionen GmbHStudio B.B.P.R.; G.L. Banfi; L. Barbiano di Belgiojoso; E. Peressutti; E.N. Rogers, 'Arco'€250
Jun 12Quittenbaum Kunstauktionen GmbHStudio B.B.P.R.; G.L. Banfi; L. Barbiano di Belgiojoso; E. Peressutti; E.N. Rogers, Sideboard€700
Jun 12Quittenbaum Kunstauktionen GmbHStudio B.B.P.R.: G.L. Banfi; L. Barbiano di Belgiojoso; E. Peressutti; E.N. Rogers, 'Arco' desk,€400
18 hrs LeftFreeman's | HindmanE.C. Middleton (American, 19th Century) - Pair of Oval George and Martha Washington Portraits$250
BonhamsTwo Qajar paintings en grisaille, depicting birds perched on a flowering branch Persia, mid-19th...£700
Jun 15Crescent City Auction GalleryE. Baily Hilda (Austrian, 19th/20th century), "Tigers in a Rocky Landscape," H.- 32 in., W.- 23 1/4$850
Jun 12BonhamsIMPORTANTE STÈLE REPRÉSENTANT LE BOUDDHA COURONNÉ EN PIERRE NOIRE Inde du Nord-Es...€48,000
404 Lots AwayHermann Historica GmbHA small German silver-gilt tankard with cover, Augsburg, David Eh(e)kirch (Master 1601-13), 1610-13See Sold Price
BonhamsYOSHIDA HIROSHI (1876-1950) AND TSUCHIYA KOITSU (1870-1949) Showa era (1926-1989), early to mid-...£900