Sold2022Een lot diverse porseleinen bordjes 1x antiquiteiten decor,Een lot diverse porseleinen bordjes 1x antiquiteiten decor, 1x floraal decor beide capucijner buitenzijde. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een lot diverse porseleinen borden met Famile Rose decor. CEen lot diverse porseleinen borden met Famile Rose decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set diepe porseleinen bordjes met decor van antiquiteitEen set diepe porseleinen bordjes met decor van antiquiteiten in perken in de buitenrand. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een lot porseleinen borden met diverse decors. China, 18/19Een lot porseleinen borden met diverse decors. China, 18/19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee geribde porseleinen bordjes met antiquiteiten decor, mTwee geribde porseleinen bordjes met antiquiteiten decor, met zegel gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een lot porseleinen borden met floraal decor. China, QianglEen lot porseleinen borden met floraal decor. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen bordjes met 4-hanen decor. China, YongzEen set porseleinen bordjes met 4-hanen decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met vaas met antiquiteiten decor tusseEen porseleinen bord met vaas met antiquiteiten decor tussen floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee diverse porseleinen bordjes met landschap en theeritueTwee diverse porseleinen bordjes met landschap en theeritueel decor en landschap met brug. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een lot van vijf porseleinen padborden met floraal decor. CEen lot van vijf porseleinen padborden met floraal decor. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een lot diverse koppen en schotels met Imari decor. China,Een lot diverse koppen en schotels met Imari decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Drie porseleinen bordjes een met rivierlandschap decor, 2xDrie porseleinen bordjes een met rivierlandschap decor, 2x floraal decor, alle met capucijner buitenzijde. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Verte hals vaasje met antiquiteitenEen porseleinen Famille Verte hals vaasje met antiquiteiten decor. China, Kangx.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje metTwee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje met perken met floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksel, een met antiquiteitenTwee porseleinen Famille Rose deksel, een met antiquiteiten decor, een met lange lijs onder bloesemboom. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van drie porseleinen bordjes met lange lijzen en diEen set van drie porseleinen bordjes met lange lijzen en dienaar-bij-hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecorTwee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecor en Shou karakters, de ander met antiquiteiten decor. China, 19e eeu.See Sold Price
Sold2022Een lot porseleinen Famille Rose kommen. China, 18e eeuw.Een lot porseleinen Famille Rose kommen. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een groot lot diverse porseleine sculptuurtjes, waaronder HEen groot lot diverse porseleine sculptuurtjes, waaronder Hochst. Duitsland, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin.Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee kleine porseleinen bordjes met hanen decor. China, YonTwee kleine porseleinen bordjes met hanen decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een lot diversen waaronder porseleinen gemberpotten en cloiEen lot diversen waaronder porseleinen gemberpotten en cloisonne vazen.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Jun 16Maison Jules VeilinghuisCollection of porcelain, porcelain hand-painted coupe on bronze feet marked Mark Query - Lion &€300
Jun 15Ladenburger Spielzeugauktion GmbHERZGEBIRGE big mixed lot among it 1x hospital, wagon, with locomotive, tin wheels, 2 fire engines, 1€80
1 day LeftEmanon Auctions and Estate SalesLot of home decor, wicker basket, game of thrones ornaments and more$5
1 day LeftEmanon Auctions and Estate SalesLot of Christmas decor(Villeroy & Boch ceramic, santa statues, and more-tallest 24.5in.)$5(1 bid)
1 day LeftEmanon Auctions and Estate SalesLot of Christmas decor(Fitz and Floyd dish,PDL santa in bed , statue, and more-tallest 10in.)$5(1 bid)
1 day LeftEmanon Auctions and Estate SalesLot of Christmas decor(statues, ornament, and more)$5(1 bid)
Featured2 days LeftRay's Premier AuctionGroup of 46 Diverse Military Miniature Medal Lot and Awards$100(1 bid)
6 days LeftEmanon Auctions and Estate SalesLot of vintage Christmas decor(ornaments, fake tree-20in.tall, etc.-Spode, Avon, and more)$5
1 day LeftEmanon Auctions and Estate SalesLot of vintage toy blocks and Christmas decor(tallest 13in.)$5
2 days LeftEthnika Home Decor & AntiquesLarge Nkisi Fetish Power Hyena Figure - Congo - 36" In. High$500
4 hrs LeftRapid Estate Liquidators and Auction GalleryVintage Black & Brown Acoustic Guitar Decor Only Le Mar Washington. D.C.$25