Sold2022Een celadon craquele schenkkan. China, 19e eeuw.Een celadon craquele schenkkan. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een monochroom celadon craquele vaas. China, 20e eeuw.Een monochroom celadon craquele vaas. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Nanking craquele dekselvaas met landschap decor. China,Een Nanking craquele dekselvaas met landschap decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een grote gebuikte porseleinen Celadon vaas met hoge balusEen grote gebuikte porseleinen Celadon vaas met hoge balustervormige hals. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een celadon craquele kruik. China, Yuan/Ming.Een celadon craquele kruik. China, Yuan/Ming.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin.Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers swatow aardewerk waaronder een kom en Kendi.Een lot divers swatow aardewerk waaronder een kom en Kendi. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een cachepot met Kanton decEen lot porselein bestaande uit een cachepot met Kanton decor en een Famile Rose dekseldoos. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogelEen porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogel met impressiemerken aan onderzijde. China, 19e eeuwSee Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksel, een met antiquiteitenTwee porseleinen Famille Rose deksel, een met antiquiteiten decor, een met lange lijs onder bloesemboom. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Verte vaas, gemerkt Wanli. China, 1Een porseleinen Famille Verte vaas, gemerkt Wanli. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen opengewerkte Bitong brushpot met drakendecor. CEen bronzen opengewerkte Bitong brushpot met drakendecor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. CEen set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met erotische voorstelling. China, einEen porseleinen bord met erotische voorstelling. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor.Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwEen porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwe achtergrond, met deksel. Gemerkt met 4-karakterteken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen balustervazen met drakendecor, gemerktEen set porseleinen balustervazen met drakendecor, gemerkt Kangxi. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde enEen porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde en met tekst op de bodem: H.J. van Speijk, 5 februari 1831 (of toch liever niet de lucht in), China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen kop en schotels met klapmuts vormige koEen set porseleinen kop en schotels met klapmuts vormige kopjes. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose schotel met floraal decor. ChiEen porseleinen Famille Rose schotel met floraal decor. China,19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecorTwee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecor, de ander met draak op jacht naar de vlammende parel. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor in vakverdeling, gemEen porseleinen bord met floraal decor in vakverdeling, gemerkt Kangxi. China, 19e eeuw.See Sold Price
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA five-piece Delft blue-and-white cabinet set with a landscape and floral decoration, 18th/19th€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA southern French neoclassical rural bread cabinet or ‘panetière’ for storing bread or€200
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA pair of brass and glass Russian hurricane lamps, 19th century, Moscow 1838, marked€200
Jun 16Maison Jules VeilinghuisGerman school 19th century, H Schmidt, oil on canvas Walk in the dunes, signed and dated 1892€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisDutch school, oil on canvas Reading man 19th century after Salomon KONINCK 17th century€400
Jun 16Maison Jules VeilinghuisLarge Charles dix mantel clock , 19th century, black marble with ormolu decorations and seated lady€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisBlack ebonised side table with mother-of-pearl inlay and hand-painted Chinoiserie decor, 19th€200
Jun 16Maison Jules VeilinghuisPair of gilt bronze figures of infants on round pedestal with painted porcelain in Sèvres style,€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisFrench mantel clock style Louis XV with dial marked A. Beurdelay Paris and inside marked J Lefebvre€1,000
4 hrs LeftCambi Casa D'AsteHorse figure with monkey carved in Celadon jade and russet, China, Qing Dynasty, Qianlong period€2,800