Sold2020Alfred Holler Wilna Lithuania Lithuanian[12 Vilniaus vaizdu pagal Alfredo Hollerio paveikslus aplanke]Alfred Holler (1888 - 1954) Wilna. 12 farbige Bilder. Wilna: Werlag Zeitung der 10. Armee, 1917, spalvota spauda, 23 x 17,5Hollerio kuryboSee Sold Price
Sold2022Jurgis Hopenas Vilniaus miesto herbo projektasJurgis Hopenas (Jerzy Hoppen, 1891-1969) Vilniaus miesto herbo projektas 1934, pop., tusas, 21 x 17,8 (herbas), 26,5 x 20,5 (lakstas) Sign. AD: JHoppen - Keywords: Lithuania Lithuanian Wilno WilnaSee Sold Price
Sold2020Jonas Mackevicius Lithuania LithuanianJonas Mackevicius (1872 - 1954) Miskas Iki 1944, drb., al, 51 x 66 Sign., AD: J MackeviciusSee Sold Price
Sold2019Hansson Lithuania LithuanianJalmaras Hansonas (Hjalmar Hansson, 1864- po 1932) Audringa jura XIX a. pab. - XX a. pr., drb., al., 66 x 82 Sign. AK: HJ. HanssonSee Sold Price
Sold2021Adomas Galdikas Lithuania LithuanianAdomas Galdikas (1893-1969)PeizazasXX a . 6-7 des., kart., temp., 74 x 114Sign. AD: A. GaldikasSee Sold Price
Sold2020Albert Swieykowski Lithuania LithuanianAlbertas Sveikovskis (Albert Swieykowski, 1829 - ?) Vilniaus panorama nuo Uzupio (Vilnele, Vizitieciu ir Misionieriu baznycios) XIX a. II p., fotopop., sid., brom., kartonas, autorinis ispaudas AC, 16See Sold Price
2021Ostra Brama Lithuania LithuanianIkonele "Ausros Vartu svc. Dievo Motina", su aptaisu ir remeliu XIX a. pab. Lietuva.Varis, stampavimas, emalis, auksavimas, audinys. Remelis - varis, stampavimas, azuras, sidabravimas. Matmenys 6,5 xSee Sold Price
Sold2020Juozas Tumas Vaizgantas Lithuania LithuanianNuotrauka. Ekonomines kariu bendroves fotostudijaJuozas Tumas-Vaizgantas (1869-1933) sventina studentu mediku korporacijos "Fraternitas Lituanica” veliava. 1924, Kaunas, fotopop., sid., brom., 1See Sold Price
Sold2020Kazys Simonis Lithuania LithuanianKazys Simonis (1887 - 1978) Fantazija1961., pop., temp., misri techn., 38,5 x 50Sign. AD: K.Ã…Å“See Sold Price
Sold2020Ignacas Scedrovskis Lithuania LithuanianIgnacas Mauricijus Scedrovskis (1815 - 1870)Pyragaiciu pardavejas1839 - 1845, pop., litografija, 26,2 x 28,8Sign. AK: kliseje Gime 1815 m. Raseiniuose. Mokesi tapybos Vilniaus universitete pas J. RustSee Sold Price
Sold2021Vytautas Ignas Lithuania LithuanianVytautas Ignas (1924-2009)Berniukas su dudeleXX a. 6 des. kart., tusas, akvarele, 76 x 51Sign. AD: IgnasSee Sold Price
Sold2021Nijole Valadkeviciute Lithuania LithuanianNijole Valadkeviciute (1944-2020)Paukste1995, drb., al., 63 x62KP: giminaiciu patvirtinimas.See Sold Price
Sold2021Edward Karniej Lithuania LithuanianEdvardas Karniejus (Edward Karniej, 1890-1942)Berniuko portretas1942, pop., sangv., 39,5 x 31,5 Sign. AK: monograma 1942See Sold Price
Sold2021Paukstiene Lithuania LithuanianJadvyga Dobkeviciute - Paukstiene (1913-2005)Lietuves vakaroja1965, drb., al., 51 x 100Sign. Jadv. PaukstieneSee Sold Price
2021Stanilaw Zukowski Poland Lithuania LithuanianStanislovas Zukovskis (Stanilaw Zukowski 1911- 1982)Kermosius Lukiskiu aiksteje1938, pop., ofortas, 29 x 42, lakstas 35 x 52Sign. AD: St. Zukovski, Vilno 1938See Sold Price
Sold2020Stasys Eidrigevicius Lithuania LithuanianStasys Eidrigevicius (g. 1949)FiguraXX a., 9 des., pop., tusas, akv., 29,5 x 22See Sold Price
Sold2021S. Maskiewicz Tyszkiewicz Lithuania LithuanianIstoriniai atsiminimai su E. Tiskeviciaus ekslibrisuMaskiewicz, Samuel (1580-1632) Pamietniki Samuela Maskiewicza. Poczatek swoj biora od roku 1594 w lata po sobie idace. Wydane z rekopisow BibliotekiSee Sold Price
Sold2021Marius Liugaila Lithuania LithuanianMarius Liugaila (1953-2013)Kristaus roze2000, linijinis eskizas raizymui ir piesinys esdinimui abiejose to paties lapo pusese, popierius, piestukas, 14 x 10See Sold Price
Sold2020Simonis Lithuania LithuanianKazys Simonis (1887-1978) Dekoracija su Gedimino stulpais 1922-1925, cardboard, tempera, 28x36See Sold Price
Sold2020Marius Liugaila Lithuania LithuanianMarius Liugaila (1953 - 2013)zinia2001, pop., ofort., mecotinta, 33,3 x 33,6, tir., 21/44,4Sign. AK: 21/45, zinia, AD: MARIUS LIUGAILA 2001See Sold Price
Sold2020Nazarietis Lithuania LithuanianJezus NazarietisXIX a. pab. - XX a. pr., Lietuva,Medis, polichromija, drozyba, H: 36 cm.See Sold Price
Sold2021Romas Viesulas Lithuania LithuanianRomas Viesulas (1918-1986)Untitled because is not really much to title1961, pop., reljef., spalv. litograf., 49 x 34,5, (kliseje), tir. 8/20 Sign. AD: Romas Viesulas 61See Sold Price
Sold2020Thomas Cook Lithuania LithuanianUgniagesis: menesinis ugniagesiu laikrastis. 1935 m. Nr. 1-12; 1936 m. Nr. 1-12; 1937 m., Nr. 1-12. sis triju metu komplektas buvo specialiai iristas ir iteiktas zymiam Anglijos ugniagesiu veikejui, pSee Sold Price
Sold2020Clocks Jewish Judaica Lithuania LithuanianAlarm clock. Germany, Junghans Company. Distributor J. Rikovicius, Kedainiai. After 1935 On the back of the cap is a Gustav Becker factory sign. Brass, nickel plating, glass, height - 15.6 cm. Alarm cSee Sold Price
6 days LeftChinwe Russell AuctionsSpring Goddess By Ieva Pazemeckaite Mix media on canvas created with Mix media on canvas 2022$310
6 days LeftChinwe Russell AuctionsAffirmation By Ieva Pazemeckaite Oil on Canvas created with Oil on Canvas 2024 Artwork Signed$450
May 25Holler and HammerOriginal 1957 Mobil Pegasus Cookie Cutter Porcelain Advertising 8' Service Station Sign$5,000(6 bids)
May 25Holler and HammerOriginal 1950s-600s Fiberglass MACK Bulldog 6' Tall x 8' Long Truck Factory Topper Advertising 3D$3,250(4 bids)
May 25Holler and HammerPhillips 66 Double Sided Porcelain 30" Curbside Advertising Sign Ca. 1930s$350(3 bids)
May 25Holler and HammerEarly 1920s-30s Vitalis Cardboard Easel Back Barber Shop Advertising Hair Tonic Sign$25(1 bid)
May 25Holler and Hammer1940s Coca Cola Wooden Kay Frame w/ Original Advertising Applique & Bottle Sign #1$25
May 25Holler and Hammer11.5' Tall Cast Iron Dual Blue Porcelain Shade Service Station Lamp Pole w/ Air Hookup & Mobil$25(1 bid)
May 25Holler and HammerGoodyear Tires Single Sided Porcelain Advertising Sign w/ Original Wood Frame$25(1 bid)
May 25Holler and HammerLot 10 Late 1920s Early 1930s Etched Glass Automotive Panels: Cord, Duesenberg, Pierce, Packard,$50(2 bids)
May 25Holler and HammerArrow Gasoline Double Sided Gas Globe w. Original Lenses & Capco Body$50(2 bids)
May 25Holler and Hammer1930s Quaker State Motor Oil Curbside Double Sided Porcelain Advertising Sign w/ Original Frame$50(2 bids)
May 25Holler and HammerSkychief Su-Preme Gasoline Super Charged w/ Petrox Gas Pump Porcelain Sign$50(2 bids)
May 25Holler and HammerChicago Kansas City Highway Embossed New Old Stock Tin Metal Advertising Sign$100(3 bids)
May 25Holler and HammerConoco Germ Processed Double Sided Porcelain 1920s Curbside Advertising Sign w/ Original Ring$475(4 bids)
May 25Holler and HammerThe Brown Mfg Co. Tiger Transplanter Zanesville Ohio Wooden Hand Painted Farm Equipment 1920s$25(1 bid)
May 25Holler and HammerCoca Cola 10 Cent Coke Vending Machine by Jacobs Model 35 Traverse City Michigan$25
May 25Holler and HammerStandard Oil Late 1890s Early 1900s Wooden Wagon 25 Gallon Oil Barrel Cabinet$25