Verzameling van Berichten. Over eenige Onderwerpen der
View More Items in BooksRelated Books
More Items in Books
View MoreRecommended Books, Magazines & Papers
Seefahrt
Verzameling van Berichten. Over eenige Onderwerpen der Navigatie meest uit de Rapporten en Journaalen van Neederlandsche Zeelieden getrokken met aanmerkingen en andere Waarneemingen vermeered en uitgegeeeven door de Commissarissen tot de zaaken het bepaalen der Lengte op Zee en de verbeetering der Zeekaarten betreffende. Eerste (und) Agtste (und) negende Stuk. 3 Tle in 1 Bd. Mit 6 gestoch. gefalt. Karten u. Tafeln. Amsterdam van Keulen 1788-1804. VIII 328 S. VI S. S. 329-363 2 Bl. 91 S. Spät. HLdr. mit goldgepr. RTitel (tls. berieben u. bestoßen).
Angebunden: Dass. Behelzende een beredeneerd Verslag van Boeken Tafelen Kaarten enz. de Zeevaart betreffende ... Eerste Stuk. Ebd. 1793. 42 S. 1 Bl. - Die Tafeln zeigen u.a. Morea Eisberge Port Mandri Inseln (Bonavista Mayo Trinidad etc.). - Eine Karte mit Einriss tls. etw. fleckig.
- 21.75%
Estimate €160 - €240
Item located in Berlin, deSee Policy for Shipping