Verzameling Van Berichten. Over Eenige Onderwerpen Der - Jul 12, 2019 | Jeschke Jadi Auctions Berlin Gmbh In Germany

Verzameling van Berichten. Over eenige Onderwerpen der

Related Books

More Items in Books

View More

Recommended Books, Magazines & Papers

View More
item-73192328=1
Seefahrt
Verzameling van Berichten. Over eenige Onderwerpen der Navigatie meest uit de Rapporten en Journaalen van Neederlandsche Zeelieden getrokken met aanmerkingen en andere Waarneemingen vermeered en uitgegeeeven door de Commissarissen tot de zaaken het bepaalen der Lengte op Zee en de verbeetering der Zeekaarten betreffende. Eerste (und) Agtste (und) negende Stuk. 3 Tle in 1 Bd. Mit 6 gestoch. gefalt. Karten u. Tafeln. Amsterdam van Keulen 1788-1804. VIII 328 S. VI S. S. 329-363 2 Bl. 91 S. Spät. HLdr. mit goldgepr. RTitel (tls. berieben u. bestoßen).
Angebunden: Dass. Behelzende een beredeneerd Verslag van Boeken Tafelen Kaarten enz. de Zeevaart betreffende ... Eerste Stuk. Ebd. 1793. 42 S. 1 Bl. - Die Tafeln zeigen u.a. Morea Eisberge Port Mandri Inseln (Bonavista Mayo Trinidad etc.). - Eine Karte mit Einriss tls. etw. fleckig.

  • 21.75%

Estimate €160 - €240
Starting Price €160

Item located in Berlin, de