J. H. W. Leliman & K. Sluyterman - Het Moderne Landhuis - Jun 09, 2018 | Alain & Evelyne Morel De Westgaver In Belgium

J. H. W. LELIMAN & K. SLUYTERMAN - Het moderne landhuis

Related Maps & Atlases

More Items in Maps & Atlases

View More

Recommended Transportation & Travel Collectibles

View More
item-62048629=1

J. H. W. LELIMAN & K. SLUYTERMAN - Het moderne landhuis in Nederland. Derde herziene en veel vermeerderde druk.

Den Haag, Nijhoff, 1917. Grand in-8, reliure d'édition.
Nombreuses illustrations et plans de petites maisons de campagne du début du XXe siècle, notamment conçues par Jan Stuyt, H. P. Berlage, J. H. W. Leliman, J. A. G. v. d. Steur, J. B. van Loghem, A. J. Kropholler.

JOINTS, formats divers, reliés:

- J. H. W. LELIMAN & K. SLUYTERMAN - Het stadswoonhuis in Nederland gedurende de laatste 25 jaren. Den Haag, Martinus Nijhoff, 1924.

- J. G. WATTJES - Nieuw-Nederlandsche Bouwkunst. Amsterdam, Kosmos, 1924. ÉDITION ORIGINALE de cet ouvrage sur l'architecture moderniste aux Pays-Bas.

- P. J. MIJKSENAAR - Amsterdam. Verleden (1275-1900), Heden (1900-1950), Toekomst (1950-2000). Amsterdam, Becht, 1951.

- J. W. de BOER - Rotterdam, dynamische stad. Foto's van Cas OORTHUYS. Amsterdam, Contact, (1959).

- Enige grondslagen voor de stedebouwkundige ontwikkeling van 's-Gravenhage.'s-Gravenhage, Gemeentebestuur, 1948.

Ensemble 6 volumes abondamment illustrés, conditions diverses.

  • 25%

Estimate €75 - €100
Starting Price €60

Item located in Bruxelles, be

Alain & Evelyne Morel de Westgaver

Bruxelles, Belgium140 Followers