J. H. W. LELIMAN & K. SLUYTERMAN - Het moderne landhuis
View More Items in Maps & AtlasesRelated Maps & Atlases
More Items in Maps & Atlases
View MoreRecommended Transportation & Travel Collectibles
J. H. W. LELIMAN & K. SLUYTERMAN - Het moderne landhuis in Nederland. Derde herziene en veel vermeerderde druk.
Den Haag, Nijhoff, 1917. Grand in-8, reliure d'édition.
Nombreuses illustrations et plans de petites maisons de campagne du début du XXe siècle, notamment conçues par Jan Stuyt, H. P. Berlage, J. H. W. Leliman, J. A. G. v. d. Steur, J. B. van Loghem, A. J. Kropholler.
JOINTS, formats divers, reliés:
- J. H. W. LELIMAN & K. SLUYTERMAN - Het stadswoonhuis in Nederland gedurende de laatste 25 jaren. Den Haag, Martinus Nijhoff, 1924.
- J. G. WATTJES - Nieuw-Nederlandsche Bouwkunst. Amsterdam, Kosmos, 1924. ÉDITION ORIGINALE de cet ouvrage sur l'architecture moderniste aux Pays-Bas.
- P. J. MIJKSENAAR - Amsterdam. Verleden (1275-1900), Heden (1900-1950), Toekomst (1950-2000). Amsterdam, Becht, 1951.
- J. W. de BOER - Rotterdam, dynamische stad. Foto's van Cas OORTHUYS. Amsterdam, Contact, (1959).
- Enige grondslagen voor de stedebouwkundige ontwikkeling van 's-Gravenhage.'s-Gravenhage, Gemeentebestuur, 1948.
Ensemble 6 volumes abondamment illustrés, conditions diverses.
- 25%