Stefano Bruzzi (1835-1911) Montone
Olio su tavola, cm. 16,5x25,5 Firmato in basso a sinistra: "S. Bruzzi".
- 25% up to €100.00
- 25% up to €1,000.00
- 25% above €1,000.00
Estimate €1,000 - €2,000
Item located in Florence, itSee Policy for Shipping