Konvolut: Fünf Poschtis
20. Jh., diverse, Persien, div. Provenienzen
Guter Zustand
Guter Zustand
- 28%
Konvolut: Fünf Poschtis
Estimate €100 - €200
Item located in Wiesbaden, deSee Policy for Shipping