Maria Teresa VIEYRA RINCON
Maria Teresa VIEYRA RINCON (1936-2006)Vase en faïence émaillée bordeauxSigné en dessousH : 53 cm
- 28% up to €500,000.00
- 28% above €500,000.00
Item located in Antibes, frSee Policy for Shipping