Theodoor Van Hoytema (1863-1917), 'vogels In De Nacht', - Dec 08, 2016 | Zeeuws Veilinghuis In Netherlands

Theodoor van Hoytema (1863-1917), 'Vogels in de nacht',

item-49457629=2
item-49457629=3
Theodoor van Hoytema (1863-1917), 'Vogels in de nacht', gesigneerd r.o. en gedateerd '93, aquarel op papier, afm. 39 x 29 cm.
  • 30%

Estimate €150 - €200
Starting Price €150

Item located in Middelburg, nl

Zeeuws Veilinghuis

Zeeuws Veilinghuis

Middelburg, Netherlands230 Followers