Theodoor van Hoytema (1863-1917), 'Vogels in de nacht',
Theodoor van Hoytema (1863-1917), 'Vogels in de nacht', gesigneerd r.o. en gedateerd '93, aquarel op papier, afm. 39 x 29 cm.
- 30%
Estimate €150 - €200
Item located in Middelburg, nlSee Policy for Shipping