Adriaen Van De Velde (1636-1672), 'liggende Geitjes', - Dec 08, 2016 | Zeeuws Veilinghuis In Netherlands

Adriaen van de Velde (1636-1672), 'Liggende geitjes',

Related Art

More Items from Adriaen Van De Velde

View More
item-49457573=1
Adriaen van de Velde (1636-1672), 'Liggende geitjes', gesigneerd r.b., ets, afm. 11,5 x 13 cm.
  • 30%

Estimate €300 - €400
Starting Price €300

Item located in Middelburg, nl

Zeeuws Veilinghuis

Zeeuws Veilinghuis

Middelburg, Netherlands230 Followers