Adriaen van de Velde (1636-1672), 'Liggende geitjes',
Adriaen Van De Velde Sale History
View Price Results for Adriaen Van De VeldeRelated Art
More Items from Adriaen Van De Velde
Adriaen van de Velde (1636-1672), 'Liggende geitjes', gesigneerd r.b., ets, afm. 11,5 x 13 cm.
- 30%
Estimate €300 - €400
Item located in Middelburg, nlSee Policy for Shipping