PAPIERMESSER China, 20. Jh. Nephritgrüne Jade. L. 21,6
PAPIERMESSER China, 20. Jh. Nephritgrüne Jade. L. 21,6 cm. Kanten min. best.
- 28%
Estimate €150 - €165
Item located in Düsseldorf, deSee Policy for Shipping