Otto sedie in noce, Piemonte fine sec.XVIII
Otto sedie in noce, Piemonte fine sec.XVIII (restauri)
- 26% up to €100.00
- 26% up to €100,000.00
- 26% above €100,000.00
Estimate €1,000 - €1,100
Item located in Genoa, itSee Policy for Shipping