UN MOBILE IN LEGNO LACCATO POLICROMO, anni '80.
Cm 83 (h) x 95 x 40.
Cm 83 (h) x 95 x 40.
- 26% up to €100.00
- 26% up to €100,000.00
- 26% above €100,000.00
Estimate €200 - €250
Item located in Genoa, itSee Policy for Shipping