Paquet Philip
Illustrazione pubblicitaria
Firmata.
Mixed media on thin cardboard. Signed.
Firmata.
tecnica mista su cartoncino, 21 x 29,5 cm
- 15% up to €50,000.00
- 13% above €50,000.00
Paquet Philip
Estimate €300 - €550
Item located in Rome, itSee Policy for Shipping