Figure libre, circa 1980
Figure libre, circa 1980
En bronze à patine doré.
Sur une base en marbre.
Trace de signature.
In brons met een vergulde patina.
Op een marmeren voet.
Gesigneerd.
In bronze with a gilded patina.
On a marble base.
Signed.
H.57 cm (avec base)
En bronze à patine doré.
Sur une base en marbre.
Trace de signature.
Op een marmeren voet.
Gesigneerd.
On a marble base.
Signed.
H.57 cm (avec base)
- 28% up to €40,000.00
- 27% up to €800,000.00
- 21% above €800,000.00
Figure libre, circa 1980
Estimate €500 - €700
Item located in Brussels, Chaussée de Charleroi, beSee Policy for Shipping