Jean LURÇAT (1892-1966)
Vase
Terre de faïenceSigné et numéroté 1/80 sous la base.
H. : 38 cm.
Sant-Vicens, circa 1955
H. : 38 cm.
Sant-Vicens, circa 1955
- 35%
Jean LURÇAT (1892-1966)
Estimate €1,500 - €2,000
Item located in Paris, Ile de France, frSee Policy for Shipping