Specchio con cornice lastronata e filettata. XIX-XX secolo
W. 42 - H. 61 Cm
- 35% up to €2,000.00
- 30% up to €200,000.00
- 25% above €200,000.00
Estimate €100 - €200
Item located in Milan, Milano, itSee Policy for Shipping