credenzina intarsiata a motivi geometrici
credenzina intarsiata a motivi geometrici sec.XIX
cm. 27x72,5 h. 108
cm. 27x72,5 h. 108
- 29%
Estimate €500 - €550
Item located in San Remo (IM), italy, itSee Policy for Shipping