Sold2022Twee porseleinen borden, een met granaatappe; bij hek decorTwee porseleinen borden, een met granaatappe; bij hek decore, de ander met vogelop rots decor. China,Yongzheng en Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog opEen Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog op deksel, gemerkt aan onderzijde. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
SoldPASCALE MORSEAUDescription ENClown, 2023. Painted polyester, ball. Signed and dated on base.Beschrijving NLClown, 2023. Beschilderd polyester, bal. Getekend en gedateerd op basis.Description FRSee Sold Price
Sold2022Een 'kraak' porseleinen klapmutskom met vogel op rots decorEen 'kraak' porseleinen klapmutskom met vogel op rots decor. China, Wanli ca. 1620.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de dekseEen porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de deksel een foo hond. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2023The fertile Nile depicted on an old stone - 1690 engravingThe fertile Nile depicted on an old stone. Title: 'de vruchtbaar-maken de nijl op een oude steen verbeeld'. Size: 20x33 cm. Provenance: Voor-bereidselen tot de Bybelsche Wysheid, en Gebruik der HeiligSee Sold Price
Sold20211699 Treur-Tooneel der Doorluchtige VrouwenTreur-Tooneel der Doorluchtige Vrouwen, of Op en Ondergang der Vorstinnen, En andere Beruchte Vrouwelijke Personagien: Behelzende een kort en bondig verhaal, van 't jammerlijk en Ellendig Eynde der voSee Sold Price
Sold2022Een bronzen wierook brander op sokkel gedecoreerd met figurEen bronzen wierook brander op sokkel gedecoreerd met figuren in het centrum en adelaar op deksel. Japan, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde enEen porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde en met tekst op de bodem: H.J. van Speijk, 5 februari 1831 (of toch liever niet de lucht in), China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Satsuma aardewerk wierookbrander gedecoreerd met drakenEen Satsuma aardewerk wierookbrander gedecoreerd met draken en foo-dogs op het deksel. Japan, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2023Paulus Constantijn la Farge EngravingTitled "Oostelyk gezicht der Stad Rotterdam, en der Maaze/Vue orientale de la Ville de Rotterdam & de la Meuse", published by P.G. Van Balen, 1763 Not examined out of frame Overall: 26-3/8"h x 35-1/8"See Sold Price
Sold2022Een set cloisonne bestaande uit twee vazen en een dekselvaaEen set cloisonne bestaande uit twee vazen en een dekselvaas met drakendecor. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2015Dapper's Asia 1672Heading: Author: Dapper, Olfert Title: Asia, of Naukeurige beschryving van het rijk des Grooten Mogols, en een groot gedeelte van Indiën: Behelsende de landschappen van Kandahar, Kabul, Multan, HaïSee Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen wierookbrander met op de deksel een foo-dog. ChEen bronzen wierookbrander met op de deksel een foo-dog. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theebus en dekselpotje met floraal decor. CEen porseleinen theebus en dekselpotje met floraal decor. China, 18e eeuw. De theebus gemonteerd met zilveren deksel.See Sold Price
SoldCHRIS JOHANSON (born 1968) Sans titre (Buildings)CHRIS JOHANSON (born 1968) Sans titre (Buildings) 1992 Signée et datée au dos Acrylique sur papier Getekend en gedateerd op de achterkant Acryl op papier Signed and dated on the back AcrylicSee Sold Price
SoldSALVADOR DALI (1904-1989) La femme au fouet,1969 Pointe-sèche et aquarelle sur papier japo...SALVADOR DALI (1904-1989) La femme au fouet,1969 Pointe-sèche et aquarelle sur papier japon nacré. Signée et numérotée EA. Timbre sec Droogpunt en aquarel op parelmoer JapansSee Sold Price
Sold2023Reylarsdam b.1988 Mexican Abstract Figure PaintingPablo Esteban Sanchez Rijlaarsdam (Reylarsdam) (Mexican, born 1988). An original gallery size mixed media painting on canvas. Titled, "Ma en Pa op de Fiest in de Regen" (Dutch: "Ma and Pa on a Bike inSee Sold Price
Sold2024JESUS R. SOTO 'OVALO EN EL ROJO,' OP ARTJesus Rafael Soto (Venezuelan/French 1923-2005), 'Ovalo En El Rojo', (Oval in the Red), 1979, from the Sintesis series, silkscreen on acrylic sheet with chromed metal, titled, signed, and editioned 25See Sold Price
Sold2022Herend, Een servies met koffietassen en onderbordjes bestaande uit 72 delen. Hand-painted. (D:25,5Herend, a large dinner service with coffee cups and saucers. Made of porcelain with hand-painted decors of birds and insects. All pieces are marked on the base. 72 pieces.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gehoekte kop en schotel met vakverdeling meEen porseleinen gehoekte kop en schotel met vakverdeling met lange lijs bij hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2023NASSER ASSAR (1928-2011) Sans titreNASSER ASSAR (1928-2011) Sans titre 1960 Signé et daté en bas à droite Aquarelle sur papier Rechts onderaan getekend en gedateerd Aquarel op papier Signed and dated lower rigSee Sold Price
Jun 16No Seller NameA devotional statue in ivory depicting the crowned Mary with the crowned Child Jesus next to her,
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA large neoclassical patinated bronze pedestal with bronze vase with winding handles and a€1,000
Jun 16Maison Jules VeilinghuisLarge Italian majolica lidded vase with medallion of madonna and child on a blue fond decorated with€200
Jun 16Maison Jules VeilinghuisCollection of porcelain, porcelain hand-painted coupe on bronze feet marked Mark Query - Lion &€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisAuguste CORKOLE (1822-1875), oil on canvas Portrait of a boy, signed and dated 1875€700
Jun 16Maison Jules VeilinghuisFrench ormolu and white marble mantle clock surmounted by a reclining figure on a stepped marble€400
Jun 16Maison Jules VeilinghuisAntique brown patinated and gilt bronze statue of a resting warlord on marble plinth€800
Jun 16Maison Jules VeilinghuisPair of ormolu Roccoco candlesticks with arms shaped like swaying flower stems with a flower as€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA large 19th-century French ormolu mantle clock surmounted by a cherub, decorated with satyr,€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisPair of figural candlesticks, partly gilt and dark patinated bronze with fluted columnar base,€800
Jun 16Maison Jules VeilinghuisDomien INGELS (1881-1946), bronze parrot on a bell surrounded by WWI Ghent coins, signed€1,000
Jun 16Maison Jules VeilinghuisBronze sculpture of a kneeling man on a marble plinth, signed J. Canne€200
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA five-piece Delft blue-and-white cabinet set with a landscape and floral decoration, 18th/19th€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA baroque-style gilt wood mirror decorated with a cherub and floral design€300