Sold2021Raivo Korstnik (Estonian 1932 - 1992) Lamav aktRaivo Korstnik oli kriitika tähelepanu orbiidis 1960ndate keskpaigani ning jäi seejärel kuidagi varju, võib-olla töökoormuse tõttu kunstipedagoogina, mis mõnev&See Sold Price
Sold2021Raivo Korstnik (Estonian 1932 - 1992) TööleRaivo Korstnik lõpetas ERKI maali erialal 1957. aastal koos Nikolai Kormašovi ja Rein Raamatuga. Tema varasem laad oli vorme lihtsustav ja kontuure toonitav, pindu kergelt täppiv, veidiSee Sold Price
Sold2021Raivo Korstnik (Estonian 1932 - 1992)Aktimaal kunstniku loomingulise tõusu perioodist. Karmi stiili vaimus kergelt geometriseeritud on nii erksates värvides taust kui ka modell. All paremal: RK 65. Pöördel,all paremalSee Sold Price
Sold2021Raivo Korstnik (Estonian 1932 - 1992)Raivo Korstnik oli kriitika tähelepanu orbiidis 1960ndate keskpaigani ning jäi seejärel kuidagi varju, võib-olla töökoormuse tõttu kunstipedagoogina, mis mõnev&See Sold Price
Sold2023Raivo Korstnik (1932 – 1992)Vaade Nigulistele.1980-ndad. Õli. Papp. 49.9 x 34.7 cm. Teos võib olla ajendatud Niguliste tornikiivri põlemisest aastal 1982, mis leidis dramaatilist vastukaja teistegi kunstnikeSee Sold Price
Sold2023Raivo Korstnik (1932 – 1992)Seisev akt, 3/4 figuur. 1962. Õli. Papp. 50 x 35.1 cm. Raivo Korstniku kümnendi keskpaigaks väljakujunenud sürrealismihõnguline, intensiivse koloriidi ja kumavate vormidegSee Sold Price
Sold2023Raivo Korstnik (1932 – 1992)Nõjatuv naisakt.1961. Tempera. Papp. 51 x 58 cm. 1957. aastal ERKI maali alal lõpetanud Raivo Korstnik hakkas näitustel kiiresti tähelepanu äratama geometriseeriva ja k&uuSee Sold Price
Sold2022Raivo Korstnik (1932 – 1992)Akt I (Akt luigega). 1987. Lito. Kartong. Lm 35.2 x 45.2 cm. 1957. aastal lõpetas Raivo Korstnik Eesti NSV Riikliku Kunstiinstituudi, 1961–80 töötas ta TPedI ja 1979–92 ERKISee Sold Price
Sold2022Raivo Korstnik (Estonian 1932-1992)Surnud maastik. 1976. Õli. Lõuend, kleebitud papile. 50 x 70 cm. Huvitav sürrealistliku hõnguga töö, mis ühtlasi kajastab juba tollal ühiskonnale muret teinud kSee Sold Price
Sold2022Raivo Korstnik (Estonian 1932-1992)Akt. 1962. Õli. Papp. 69.8 x 49.8 cm. N.Kormašovi kursusekaaslane R.Korstnik hakkas silmapaistvalt esinema peatselt pärast ERKI lõpetamist 1957.aastal.1960.aastate töödesSee Sold Price
Sold2022Ado Lill (Estonian 1932 - 2018)Tume avaus. 1970.aastate algus. Õli. Papp. 78.2 x 98 cm. Ado Lill oli jurist, kes 1970.aastatel hakkas näitustel tähelepanu äratama kui huvitav maalija – abstraktsionist. See Sold Price
Sold2022Ado Lill (Estonian 1932 - 2018)Improvisatsioon.1968. Õli. Papp. 61,5 x 72 cm. Ado Lille kunstihuvi ulatub 1950-ndate algusse, mil ta käis ERKI ettevalmistuskursustel, kus juhendajaks oli Allex Kütt. Ent ta astus hoopSee Sold Price
Sold2021Evi Tihemets (Estonian 1932) NatüürmortEvi Tihemets on tuntud kui üks oma põlvkonna tippgraafikuid, ent ta väärib tuntust ka maalijana, kes oli kaasa kistud uute võimaluste otsimise õhinast 1960. aastatel. ErmSee Sold Price
Sold2021Evi Tihemets (Estonian 1932) Kolm pudelitTunneme Evi Tihemetsa värvilise graafika, eriti värvilito tugeva viljelejana. Ta tahtis 1951. aastal ERKI-sse astudes maali õppida, kuid kuna maaliosakond oli täis vene poisse, l&#See Sold Price
Sold2021Evi Tihemets (Estonian 1932)Tuntud graafik Evi Tihemets on viimasel ajal avalikkuse ette toonud oma 1960.aastate maalid. Ta tahtis instituudis algul maalile spetsialiseeruda, ent eesti graafika õnneks hakkas siiski seda alaSee Sold Price
Sold2022Ado Lill (Estonian 1932 - 2018)Üksi. 1977. Graafika (Sügavtrükk). Plm 37.9 x 37 cm. Suurus raamiga: 64.2 x 63 cm. Ado Lill tuli eesti maali 1970. aastatel ekspressionistliku maalijana. Maalis on tal stiililiselt erinSee Sold Price
Sold2021Evi Tihemets (Estonian 1932)Teema on tuttav E.Tihemetsa mitmetest värvilistes söövitustehnikates estampidest nt “Gootika” (1964), “Loss” (1966), “Kuldne linn” (1967). Maalis onSee Sold Price
Sold2020Bill Hughes | In Search of Seven ArrowsArtist: Bill Hughes | 1932-1992 Title: In Search of Seven Arrows Signed l/l: Hughes Media: Oil on canvas Dimensions: 24 by 30 inches Condition: Excellent Condition details: This artwork is in excellenSee Sold Price
Sold2021Judith Brown, patinated bronze sculpture, 1965Judith Brown, patinated bronze sculpture, 1965, Judith Brown (American, 1932-1992), "Seated King", no signature observed, 24"h x 12"squ Provenance: The Collection of Litsa Tsitsera, New York Notes/LitSee Sold Price
Sold2021Aaron Bohrod (American, 1907-1992) Football, 1932Aaron Bohrod (American, 1907-1992) Football, 1932 oil on board signed Aaron Bohrod and dated (lower right) 18 ½ x 22 ¾ inches.See Sold Price
Sold2022HOWARD JONES (Born 1932) BRONZE SCULPTUREHoward Rogers (Born 1932) Flamenco Dancer 1992 The bronze sculpture in various techniques of patination is displayed on a base of onyx and wood and signed in the casting with date of 92 and edition nuSee Sold Price
Sold2017Howard Hodgkin, American, 1932-2017, lithographHoward Eliot Hodgkin, British-American, 1932-2017 (Heenk 90) 1992; United Kingdom, New York; Abstract. Put Out More Flags, etching aquatint in color, carborundum, hand-coloring on handmade paper,See Sold Price
Sold2022Aaron Bohrod (American, 1907-1992) Street Scene, 1932Aaron Bohrod (American, 1907-1992) Street Scene, 1932 watercolor and gouache on paper signed Aaron Bohrod and dated (lower center) 18 x 13 1/4 inches.See Sold Price
Sold2016Fernando Botero, medallionFernando Botero (Columbian, b. 1932), "Botero Aux Champs-Elysees," 1992, gilded bronze medallion, signed, titled and dated, edition (limited): 158/500, overall: 3.75" in diameterSee Sold Price
Jun 06Subastas de Barcelona S.L. (Subarna Casa de Subastas)FERNANDO BOTERO (1932 - 2023). "BOTERO AUX CHAMPS - ELYSÉES" MEDAL, 1992.€120(2 bids)
Jun 11John Moran Auctioneers, Inc.Masami Teraoka (b. 1936), "Rabbit Island Catfish" from the "New Waves Series," 1992$10,000(1 bid)
Jun 19BOC AUCTION HOUSEPICASSO 1932 + Original Receipt + Provenance + Price Valuation + Support document.$600(4 bids)
4 days LeftRipley AuctionsLeonardo Nierman, New York / Mexico (1932 - 2023), abstract, oil on board, 23 1/2"H x 31$300(1 bid)
12 hrs LeftJasper52Fighting For Justice - Tim McCoy - Rare Western (1932) US 1Sheet Movie Poster LB$600
Jun 08Simpson Galleries, LLC.MILTON AVERY (American 1885-1965) A PAINTING, "Lady with a Mandolin," CIRCA 1932$7,500
Jun 06Austin Auction Gallery(2) JOHN PARSLEY (1916-2009) ART GLASS LAMPWORK PAPERWEIGHTS DATED 1992$850(3 bids)
5 days LeftGold Coast Auctioneers1932 Towle Sterling Silver "King Richard" Flatware Set For 6 54Pcs Over 1866Grams$200(2 bids)
1 day LeftJ. Greenstein & Co., Inc.A STERLING SILVER MEZUZAH CASE BY DAVID HEINZ GUMBEL (1906 - 1992) Modernist in form$15(1 bid)
Jun 11John Moran Auctioneers, Inc.Sam Francis (1923-1994), Untitled, from the "Papierski Portfolio" (SF-355), 1992$750(1 bid)