Sold2022Een lot van twee hardhouten foo-dogs. China, 20e eeuw.Een lot van twee hardhouten foo-dogs. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen wierookbrander met op de deksel een foo-dog. ChEen bronzen wierookbrander met op de deksel een foo-dog. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee erotsiche houten figuren. Japan, 20e eeuw.Een lot van twee erotsiche houten figuren. Japan, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot diverse cloisonne waaronder twee dekseldozen. ChinaEen lot diverse cloisonne waaronder twee dekseldozen. China, 19e en 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog opEen Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog op deksel, gemerkt aan onderzijde. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee schellekoord hangers van porselein met meEen lot van twee schellekoord hangers van porselein met messing montuur. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bamboekoralen snijwerk met het gezicht van een wijsgeerEen bamboekoralen snijwerk met het gezicht van een wijsgeer. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een spekstenen figuur van een hovelinge met lamp. China, 2Een spekstenen figuur van een hovelinge met lamp. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers aardewerk waaronder twee schenkkannen. FrankEen lot divers aardewerk waaronder twee schenkkannen. Frankrijk, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van 4 satsuma aardewerk vazen. Japan, 1e helft 20eEen lot van 4 satsuma aardewerk vazen. Japan, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van drie bisquit naakt figuren, Wolfgang Gawantka.Een lot van drie bisquit naakt figuren, Wolfgang Gawantka. Kaiser, eind 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee aardewerk borden met floraal decor. Delft,Een lot van twee aardewerk borden met floraal decor. Delft, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022En lot van twee porseleinen Famile Rose kop en schotels. ChEn lot van twee porseleinen Famile Rose kop en schotels. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een sculptuur van een buffel in rozenkwarts op houten basemEen sculptuur van een buffel in rozenkwarts op houten basement. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen balustervazen met kanton decorEen set van twee porseleinen balustervazen met kanton decor. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot Nanking aardewerk bestaande uit een balustervaas enEen lot Nanking aardewerk bestaande uit een balustervaas en dekselpot. China,1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers aardewerk waaronder diverse pullen. DaarbijEen lot divers aardewerk waaronder diverse pullen. Daarbij diverse Brusselse litermaten en pullen (Jean - Baptiste Morren- Artoisenet). Deze was werkzaam van 1811 tot 1839.19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Satsuma aardewerk wierookbrander gedecoreerd met drakenEen Satsuma aardewerk wierookbrander gedecoreerd met draken en foo-dogs op het deksel. Japan, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, mEen porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, met zilveren beugel, gemerkt Chenghua. China, Kangxi. Zilveren beugel, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen vaas gedecoreerd met foo-dogs. Japan, 19e eeuw.Een bronzen vaas gedecoreerd met foo-dogs. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2015Ning Hsia 'Seat-Mat' (Foo-Dogs), China, end of 19th ct.Ning Hsia 'Seat-Mat' (Foo-Dogs), China, Endof 19th century, wool/cotton, approx. 162 x 82cm, condition: 2 (good condition, professionaly cleaned), with foo dogs, abstract dragon heads in the corners,See Sold Price
Sold2022Two Foo dogs, Qing dynasty. China, 18th century. Carved, polychromed and gilded wood. Some flaws andTwo Foo dogs, Qing dynasty. China, 18th century. Carved, polychromed and gilded wood. Some flaws and flaws in wood and polychromy. Measurements: 27 x 20 x 30 cm (largest). Two of Foo dogs, from the QiSee Sold Price
Sold2018PR Chinese Ming Dynasty Gilt Bronze Foo Dog SealsChina,Ming Dynasty Opposing Foo Dog figures with fine hand chiseled detailing, each on a tall rectangular base with different seals. Bronze Each 8 1/2" tall x 5 1/2" x 3", From the collection of a ProSee Sold Price
5 days LeftSimpson Galleries, LLC.A PAIR OF BLANC DE CHINE GLAZED AND PAINTED PORCELAIN FOO DOG GUARDIANS ON STANDS, PROBABLY CHINA,$150
Jun 28South Florida Auction & Estate Sale Services IncVintage Hand Carved Natural JADE Chinese Imperial Foo Dogs$6(1 bid)
6 days LeftMetropolitan Auction of Art.-Regis AuctionA CLOISONNE CENSER QING TRIPOD & WOOD STAND 54".J071.$950(1 bid)
Jun 11Akiba Galleries(2 Pc) Jay Strongwater Style Foo Dog & Chameleon Embellished Containers$25(1 bid)
Jul 02Arete Art LimitedA Longquan Celadon 'Dragon' urn and cover, Northern Song Dynasty (Christie's London)£5,000
4 days LeftMerrill's Auctioneers and AppraisersJapanese Meiji Era Kutani Iron Red Porcelain Vase$200(1 bid)