Sold2021Andres Tolts (Estonian 1949 - 2014)Pärast kunstikallakuga Tallinna 46. Keskkooli lõpetamist 1968. aastal läks Tolts õppima tööstuskunsti erialale ERKI-s, lõpetades selle 1973. aastal. ERKI päevil esines ta juba selgeilmelise maSee Sold Price
Sold2021Andres Tolts (Estonian 1949 - 2014) HüljesTeos lähtub Andres Toltsi tuntud ja omal ajal paljudel Eesti ja välisnäitustel esinenud maali “Hüljes ja toalill” (1984, Eesti Kunstimuuseum) motiivist. Toltsi litod onSee Sold Price
Sold2022Andres Tolts (1949 – 2014)Väikesed maastikud B XI. 1993. Akrüül. Kollaaž. Lõuend. 76.5 x 27.5 cm. Andres Toltsi on sageli nimetatud Eesti ainsaks tõeliseks popkunstnikuks, kes kasutas oskuslikultSee Sold Price
Sold2022Andres Tolts (1949 – 2014)Raamid ja lõuendid. 1999. Akrüül. Lõuend kleebitud vineerile. 152.2 x 33.5 cm. Hästi on tuntud Toltsi varasema loomeperioodi kollaažid ja vormikatsetused, hiljem keskenduSee Sold Price
Sold2023Andres Tolts (1949 – 2014)Kell ja kolmnurk. 2001. Akrüül. Lõuend. 65 x 70 cm. Andres Tolts oli maalikunstnik ja graafik, kes tõusis kunsti-maailma huviorbiiti juba 1960. aastatel, mil temast sai ükSee Sold Price
Sold2022Rein Tammik (Estonian 1949)Poseerimas.1990. aastate lõpp. Õli. Valge lõuend. 130 x 89.5 cm. 1970. Tammik tuli eesti kunsti 1970. aasta paiku Tartu Ülikooli kunstikabinetis Kaljo Põllu ümber tekkinuSee Sold Price
Sold2021Jüri Kask (Estonian 1949) Eneseleidmine1974. aastal ERKI maalijana lõpetanud Jüri Kask paistis omapärase kompositsioonimaalijana silma juba tudengina. Järgnevalt kujunes ta üheks huvitavamaks abstraktse maali viljeSee Sold Price
Sold2021Jüri Kask (Estonian 1949)Noor kunstnik näib pop-art’likus kujundis tahtvat edasi anda, kuidas inimene tajub vikerkaart või siis näidata pidu temas eneses. All paremal: JK 73. Pöördel,ülal vSee Sold Price
Sold2022Jüri Kask (Estonian 1949)Risti ja põiki. 1994. Joonistus (Akrüül, Õlimarker). Lm 59.5 x 84 cm. Suurus raamiga: 62.7 x 87.7 cm.Vanema põlvkonna silmapaistvamaid maalijaid-abstraktsioniste Jüri KasSee Sold Price
Sold2022OVILOO TUNNILLIE, INUIT, Alighting Hawk, late 1980sOVILOO TUNNILLIE, R.C.A. (1949-2014) KINNGAIT (CAPE DORSET) Alighting Hawk, late 1980s stone, 19.5 x 13.5 x 6.5 in (49.5 x 34.3 x 16.5 cm) signed, "ᐅᕕᓗ". Provenance Inuit-Galerie, MaSee Sold Price
Sold2017OVILU TUNNILLIE SERPENTINE SCULPTUREOVILU TUNNILLIE (INUIT, 1949-2014), SERPENTINE SCULPTURE, H 12", W 12", L 24", "FALCON":Titled "Falcon". Signed at the foot. Ovilu Tunnillie has been regarded as one of the most accomplished female caSee Sold Price
Sold2024Billy Soza Warsoldier (1949-2014), Untitled (Four Horses)Billy Soza Warsoldier (1949-2014) Untitled (Four Horses) Medium: oil on paper Dimensions: 22 x 32 Framed/base dimensions: 32 1/8 x 40 1/8 x 2 1/4 Signature: signed upper right: Soza Provenance: From aSee Sold Price
Sold2022Tunnillie, Oviloo - HeadTunnillie, Oviloo (1949-2014) Head Description: Stone and antler, signed in syllabics, Canada Eskimo Art certificate Dimension (PO): 16" x 9 3/4" x 7" Dimension (CM): 40.6 x 24.7 x 17.8 cmSee Sold Price
Sold2018Aame Vasar (Estonian) double-sided surrealist workAarne Vasar (Estonian, 1949-1944), double-sided surrealistic watercolor, gouache & ink on paper titled 'Varavate Juures (Powerful)' with fanciful pencil drawing en verso, dated '93' within a diamond dSee Sold Price
Sold2020Barbara Brogdon Southwestern Style Gourd VaseBarbara Allen Clark Brogdon (American, 1949-2014) Southwestern style gourd vase with stylized animal motifs, signed underside with incised "bb" monogram in triangle and with silver ink. 7.5" H x 9" diSee Sold Price
Sold2022Malcolm Tervo (AZ,ID,1949-2014) oil paintingARTIST: Malcolm Tervo (Arizona, Idaho, 1949 - 2014) NAME: Landscape - Tahoe Aspens (titled on stretcher) MEDIUM: oil on canvas CONDITION: Very good. No visible inpaint under UV light. SIGHT SIZE: 20 xSee Sold Price
Sold2022Malcolm Tervo (AZ,ID,1949-2014) oil paintingARTIST: Malcolm Tervo (Arizona, Idaho, 1949 - 2014) NAME: At the Beach (titled on stretcher) MEDIUM: oil on canvas CONDITION: Very good. No visible inpaint under UV light. SIGHT SIZE: 24 x 18 inches /See Sold Price
Sold2022Malcolm Tervo (AZ,ID,1949-2014) oil paintingARTIST: Malcolm Tervo (Arizona, Idaho, 1949 - 2014) NAME: Little Truckee (titled on stretcher) MEDIUM: oil on canvas CONDITION: Very good. No visible inpaint under UV light. SIGHT SIZE: 24 x 20 inchesSee Sold Price
Sold2021Elliott Erwitt: Blind Beggar, NYCElliott Erwitt: Blind Beggar, NYC, 1949/2014, archival pigment print, signed and "Magnum Photos, AGM 2014" stamp verso, Image size: 5.5"x5.25"; Sheet Size: 6"x6". Provenance: Magnum.See Sold Price
Sold2021Possibly: OVILOO TUNNILLIE, INUIT, Muskox, c. 1980sPossibly: OVILOO TUNNILLIE, R.C.A. (1949-2014) KINNGAIT (CAPE DORSET) Muskox, c. 1980s stone, 3.5 x 2 x 4 in (8.9 x 5.1 x 10.2 cm) bears signature, "ᐅᕕᓗ / ᑐᓂᓕ". PrSee Sold Price
Sold2023Charles Moore (NC 1949-2014), Two Animal FiguresCharles Moore (NC 1949-2014), Two Animal Figuresmolded, raised on a platform base, and paint decorated, a cow, signed with Jugtown stamp and date 1996; a deer also with Jugtown stamp signed and datedSee Sold Price
Sold2024A Richard Godfrey (1949-2014) modernist studio pottery slab built teapot and cover modelled as aA Richard Godfrey (1949-2014) modernist studio pottery slab built teapot and cover modelled as a stylised rocket ship with abstract decoration. Approx. 8 1/2" highPlease Note - we do not make referencSee Sold Price
Sold2021Steve Hanks (1949-2014) Amer, LithographSteve Hanks (1949-2014) Amer, Lithograph, Signed and numbered lower left. "Beyond the Path" limited edition print, 775/1650.Overall size: 32 1/2 x 42 in.Sight size: 17 12 x 29 1/2 in. Please contact NSee Sold Price
7 days LeftPiasaAlvar Aalto (1898-1976) and Aino Aalto (1894-1949) Set composed of a table, model no. 330,€6,000
2 days LeftBasel Auction HouseFramed Drawing-Watercolor on paper by Andres GARCIA BENITEZ (1916-1981) Cuban.$1,000
May 31Richmond Auctions1949 Ice Cold Coca Cola DST Multi-Piece Button Flange Sign w/ Glass$300(3 bids)
4 days LeftDonny Malone AuctionsAndres Monreal, Chile, Vintage Oil on Canvas Painting Harlequin Sitting On A Stair Case, Framed$425(3 bids)
242 Lots AwayAkiba GalleriesGuillaume A. Azoulay (Moroccan, born 1949) "La Jument" Limited Edition Serigraph$100(1 bid)
18 hrs LeftMeander Auctions by Andrew Richmond and Hollie DavisSERIES OF 10 SOLDIER STUDIES BY DON TROIANI (AMERICAN, B. 1949)$150(1 bid)