Jean-Pierre FIZET (1942-2018) Romy Schneider
Jean-Pierre FIZET (1942-2018)
Romy Schneider
Tirage argentique, signé et numéroté 3/8
59 x 44 cm
Romy Schneider
59 x 44 cm
- 28%
Estimate €400 - €600
Item located in Brussels, beSee Policy for Shipping