AUBUSSON Tapis à décor de fleurs polychromes 4 x 5 m
AUBUSSON
Tapis à décor de fleurs polychromes
4 x 5 m environ
4 x 5 m environ
- 28% up to €500,000.00
- 28% above €500,000.00
Estimate €2,000 - €3,000
Item located in Antibes, frSee Policy for Shipping