HENRI EVENEPOEL (1872-1899) La grue
HENRI EVENEPOEL (1872-1899)
La grue
Huile sur panneau
Olieverf op paneel
Oil on panel
13,7 x 20,8 cm
Footnotes:
Provenance / Herkomst
Collection privée / Privécollectie
Une étiquette de la Galerie Georges Giroux au dos porte le numéro du stock 1202
Een etiket van Galerie Georges Giroux op de achterkant draagt het voorraadnummer 1202
La grue
Huile sur panneau
Olieverf op paneel
Oil on panel
13,7 x 20,8 cm
Footnotes:
Provenance / Herkomst
- 28% up to €40,000.00
- 27% up to €800,000.00
- 21% above €800,000.00
Estimate €3,000 - €5,000
Item located in Brussels, Chaussée de Charleroi, beSee Policy for Shipping