Een aardewerk tegelkwadrant ster en tulp decor en een ingel
View More Items in CollectiblesRelated Collectibles
More Items in Collectibles
Een aardewerk tegelkwadrant ster en tulp decor en een ingelijste tegel met bloempot decor, beide mangaankleurig. Holland, 18e eeuw.
- 32% up to €100,000.00
- 32% up to €1,000,000,000.00
- 32% above €1,000,000,000.00
Estimate €40 - €60
Item located in Sprundel, Noord Brabant, nlSee Policy for Shipping