Een set spektstenen sculpturen voorstellende kippen bij een
View More Items in CollectiblesRelated Collectibles
More Items in Collectibles
Een set spektstenen sculpturen voorstellende kippen bij een kooi, gemerkt aan onderzijde. China, 20e eeuw.
- 32% up to €100,000.00
- 32% up to €1,000,000,000.00
- 32% above €1,000,000,000.00
Estimate €20 - €30
Item located in Sprundel, Noord Brabant, nlSee Policy for Shipping