LUIGI SALVI (1920-2010) 'Geometrie Naturali'
LUIGI SALVI (1920-2010)
'Geometrie Naturali'
1974
Huile sur toile datée et signée au dos
70 x 50 cm
Provenance :
Luigi Salvi par descendance
'Geometrie Naturali'
1974
70 x 50 cm
Provenance :
Luigi Salvi par descendance
- 30% up to €150,000.00
- 24% up to €1,000,000.00
- 14.4% above €1,000,000.00
Estimate €800 - €1,200
Item located in Paris, fr, frOffers In-House Shipping