Rare Books, Photography, Prints and Views 2014-11-29 Auction - 1619 Price Results - Jeschke Jadi Auctions Berlin GmbH in de

Book of Hours Miniatures Illuminated Manuscript VellumSenault, L Heures nouvelles tirées de la SainteVigny, Sylvain Les Vices du peuple. Mit 14
Berlin, Germany

Rare Books, Photography, Prints and Views

We offer a wide range of Rare Books, Decorative Prints and Views and Ephemera.
Lot Number: Lowest
Aristoteles Peripateticorum Principis. Mit: Peripateticorum Principis. Mit Holzschnitt-TVignette u. Holzschnittbuchschmuck. Venedig, Salicatiana (Bindoni), 1576. 637 S., 1 Bl. 16° Blindgepr. Ldr. d. Zt. über Holzdeckel mit Bibl.-RSch. mit 2
0001: Aristoteles Peripateticorum Principis. MitEst. €200-€220
Aufreri, Etienne Decisiones capelle sedis: Decisiones capelle sedis archiepiscopalis Tholose, vna cum additionibus additis per egregium virum dominum Stephanum auffrerij ... Postremoque iterum diligenter limate ac nouis additionibus per
0003: Aufreri, Etienne Decisiones capelle sedisEst. €800-€880
Colonna, Fabio Fabii Columnae Lyncei Minus cognitarum: Fabii Columnae Lyncei Minus cognitarum rariorumque nostro coelo orientium stirpium ekphrasis: qua non paucae ab antiquioribus Theophrasto, Dioscoride, Plinio, Galeno aliisq. descriptae, praeter illas
0015: Colonna, Fabio Fabii Columnae Lyncei Minus cognitarumEst. €3,000-€3,300
Cyprian, Ernst Salomon Hilaria Evangelica, oder: Hilaria Evangelica, oder theologisch-historischer Bericht vom andern Evangelischen Jubel-Fest, nebst III. Büchern darzu gehöriger Acten und Materien ... 3 in 1 Bd. Mit gestoch. Portrait, 6 (teils
0016: Cyprian, Ernst Salomon Hilaria Evangelica, oderEst. €300-€330