Sold2017GÉRARD AUDRAN (French, 1640-1703)La vertu surmonte tout obstacle/Virtus omni obice major. Alexandre ayant passé le Ganique attaque les Perses a forces inegles et met en fuitte leur innombrable multitude. Battle of the Granicus RiverSee Sold Price
Sold2022Herend, Een servies met koffietassen en onderbordjes bestaande uit 72 delen. Hand-painted. (D:25,5Herend, a large dinner service with coffee cups and saucers. Made of porcelain with hand-painted decors of birds and insects. All pieces are marked on the base. 72 pieces.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen borden met melk en bloed decorEen set van twee porseleinen borden met melk en bloed decor figuren in landschappen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken enEen grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken en Chinese tekens. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met pagode en pijnboom decor. ChinaEen porseleinen schotel met pagode en pijnboom decor. China Qianlong.See Sold Price
Sold2022Drie diverse porseleinen borden met vogel en phoenix decor.Drie diverse porseleinen borden met vogel en phoenix decor. China Kangxi.See Sold Price
Sold2022Emblemata.- Elger (Willem den) Zinne-beelden der liefde, Met Puntdigten en Aanteekeningen,Emblemata.- Elger (Willem den) Zinne-beelden der liefde, Met Puntdigten en Aanteekeningen, engraved additional pictorial title by Hillebrand van der Aa, engraved title vignette and 50 emblematic illusSee Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor en met rozet in dTwee porseleinen borden met floraal decor en met rozet in de midden, achterzijde met tao•stisch merk (2x vissen). China Kangxi..See Sold Price
Sold2022Een Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog opEen Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog op deksel, gemerkt aan onderzijde. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Vijf porseleinen bordjes met pioenroos en bamboe decor en cVijf porseleinen bordjes met pioenroos en bamboe decor en capucijner buitenzijdes. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee diverse porseleinen bordjes met landschap en theeritueTwee diverse porseleinen bordjes met landschap en theeritueel decor en landschap met brug. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met pioenroos en bamboe decor. ChinEen porseleinen schotel met pioenroos en bamboe decor. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een 4-pas vormige geemailleerde balustervaas met vogels enEen 4-pas vormige geemailleerde balustervaas met vogels en floraal decor in perken. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2021Mstislav Valerianovic DOBUZINSKIJ (1875-1957) Cour deMstislav Valerianovic DOBUZINSKIJ (1875-1957) Cour de ferme dans le vieux Vilnius Huile sur toile, signée du monogramme ‘M’et datée en bas à droite 51 x 34,5 cm.Mstislav Valerianovic DOBUZINSKISee Sold Price
Sold20221719 8 VOL. AMAZING VELLUM BINDINGS illustrated NETHERLANDS HISTORY LOT antique(HEUSSEN, H.F. v.) Oudheden en gestichten van Nederland. Uyt het Lat. vert., en met aantek. opgehelderd, d. H. v. R(ijn). Leyden, Chr. Vermey, 1719-23. 8 volumes. With 2 folding portraits & 17 foldingSee Sold Price
Sold202319th-century oak castle bench with medallion and beautifully carved side panels19th-century oak castle bench with medallion and beautifully carved side panels19e eeuwse eiken kasteelbank met medaillon en fraai uitgewerkte zijpanelen108 x 200 x 75 cmSee Sold Price
Sold2022Twee gehoekte porseleinen kop en schotels met floraal decorTwee gehoekte porseleinen kop en schotels met floraal decor met vogels en insecten, gemerkt met lotus. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2023MAP, Malta, TirionMalta. Isaac Tirion, Nieuwe Kaart van't Eiland Maltha met Gozo en Comino..., from Nieuwe en Beknopte Hand Atlas, 1761 (dated). Hand Color. Handsome, large map of the Maltese Islands with superb detailSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde enEen porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde en met tekst op de bodem: H.J. van Speijk, 5 februari 1831 (of toch liever niet de lucht in), China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een gehoekt porseleinen schoudervaasje met landschapdecorEen gehoekt porseleinen schoudervaasje met landschapdecor en zilveren dopmonturen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gelobd bordje met kylin-en-phoenix decor (YEen porseleinen gelobd bordje met kylin-en-phoenix decor (Yin Yang) met bloem gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een Satsuma aardewerk wierookbrander gedecoreerd met drakenEen Satsuma aardewerk wierookbrander gedecoreerd met draken en foo-dogs op het deksel. Japan, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
SoldA 1940's device te execute the conjuring trick of disappearing and exchanged scarves or disappearingDescription ENA 1940's device te execute the conjuring trick of disappearing and exchanged scarves or disappearing and replaced glasses.Beschrijving NLMagisch apparaat voor truc met verdwijnen en verwSee Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaroEen lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaronder een vaasje gedecoreerd met kikkers en een kikker. Circa 1920.See Sold Price
Jun 16Maison Jules VeilinghuisAnton MAUVE (1838-1888), pastel Farmhouse with farmer's wife and goat, signed€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisLouise Alexandra DESBORDES-JONAS (1848-1926), oil on canvas Still life with globe and flowers,€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisPair of vases in patinated metal on marble base decorated with putti and garlands, late 19th century€200
Jun 16Maison Jules VeilinghuisLouis XVI mantel clock in white and black marble and with gilt decorations, dial marked Denoyette à€1,200
Jun 16Maison Jules VeilinghuisArthur Waagen (1869 - 1910), sculpture of a blacksmith with hammer and anvil, signed€160
Jun 16Maison Jules VeilinghuisLouis XV style ladies' desk with marquetry and bronze mounts resting on contoured sabre legs€300
Jun 16Maison Jules Veilinghuis19th-century oak castle bench with medallion and beautifully carved side panels€500
Jun 16Maison Jules VeilinghuisLarge beautifully carved column in white stone with cache-pot, decorated with floral tendrils and€600
Jun 16Maison Jules VeilinghuisWillem DOLPHIJN (1935-2016), oil on panel Still life with Namur and Chinese pottery, signed and€800
Jun 16Maison Jules VeilinghuisMarie-Louise Geirnaert (Ghent 1908-2004), pastel Still life with coffee and apple, signed€140
Jun 16Maison Jules VeilinghuisJacques LE MAIR (1905-1990), oil on canvas Garbage dump with crows, signed and with 3 exhibition€200
Jun 16Maison Jules VeilinghuisMeissen-style porcelain fireplace garniture, richly decorated with flowers and seated figures,€200
Jun 16Maison Jules VeilinghuisPrayer book Antwerp 1904 with tortoiseshell and silver inlays, with gilt borders€200
Jun 16Maison Jules VeilinghuisLarge gilt bronze Louis Philippe plaque depicting women with grain and sickle, circa 1890€200
Jun 16Maison Jules VeilinghuisG. Olivier (Max CARLIER), oil on canvas Basket with plums and red and white berries, signed€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisCollection LIMOGES St Martial porcelain with bronze and brass fittings decorated with gold€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisPair of cassolettes in black light-veined marble with bronze fittings and handles in the shape of€400
Jun 16Maison Jules VeilinghuisOctave SOUDAN (1872-1948), oil on panel Landscape with grain sheaves and mill, signed€400
Jun 16Maison Jules VeilinghuisEdmond VERSTRAETEN (1870-1956), oil on canvas Landscape with farms, signed with monogram and dated€1,800
Jun 16Maison Jules VeilinghuisFélicien ROPS (1833-1898), colour lithograph ‘La canicule’, signed in the plate, dated 1882 and€2,600
Jun 16Maison Jules VeilinghuisFélicien ROPS (1833-1898), colour set ‘Confidence’ after a drawing by Rops in 1912, with stamp€800